Kabelsko - ringformet, isolert - skrue-Ø 3-10 mm - pakning 100/200 stk.

Bruksområde
  • Kabelsko for krympesortiment.
Beskrivelse
  • isolert
Teknisk informasjon
  • Skrue-Ø 3-10 mm
  • Pakning - 100/200 stk.
Gjennomføring (11)
avgrensning utvalg
Skrue-Ø
Kabel
Fargekode
AWG
Antall
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 95399799170
Utføring
Skrue-Ø3 mm
Kabel0,5 - 1,0 mm²
Fargekoderød
AWG20 - 17
Antall200 stk.
NOK 278,00
(NOK 1,39 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 95399799171
Utføring
Skrue-Ø4 mm
Kabel0,5 - 1,0 mm²
Fargekoderød
AWG20 - 17
Antall200 stk.
NOK 305,00
(NOK 1,53 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 95399799172
Utføring
Skrue-Ø5 mm
Kabel0,5 - 1,0 mm²
Fargekoderød
AWG20 - 17
Antall200 stk.
NOK 323,00
(NOK 1,62 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 95399799173
Utføring
Skrue-Ø4 mm
Kabel1,5 - 2,5 mm²
Fargekodeblå
AWG15 - 13
Antall100 stk.
NOK 164,00
(NOK 1,64 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 14 virkedager
Artikkelnummer: 95399799174
Utføring
Skrue-Ø5 mm
Kabel1,5 - 2,5 mm²
Fargekodeblå
AWG15 - 13
Antall100 stk.
NOK 190,00
(NOK 1,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 95399799175
Utføring
Skrue-Ø6 mm
Kabel1,5 - 2,5 mm²
Fargekodeblå
AWG15 - 13
Antall100 stk.
NOK 207,00
(NOK 2,07 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 95399799176
Utføring
Skrue-Ø8 mm
Kabel1,5 - 2,5 mm²
Fargekodeblå
AWG15 - 13
Antall100 stk.
NOK 247,00
(NOK 2,47 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 95399799177
Utføring
Skrue-Ø5 mm
Kabel4,0 - 6,0 mm²
Fargekodegul
AWG11 - 10
Antall100 stk.
NOK 276,00
(NOK 2,76 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 14 virkedager
Artikkelnummer: 95399799178
Utføring
Skrue-Ø6 mm
Kabel4,0 - 6,0 mm²
Fargekodegul
AWG11 - 10
Antall100 stk.
NOK 275,00
(NOK 2,75 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 95399799179
Utføring
Skrue-Ø8 mm
Kabel4,0 - 6,0 mm²
Fargekodegul
AWG11 - 10
Antall100 stk.
NOK 335,00
(NOK 3,35 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 95399799180
Utføring
Skrue-Ø10 mm
Kabel4,0 - 6,0 mm²
Fargekodegul
AWG11 - 10
Antall100 stk.
NOK 478,00
(NOK 4,78 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: knipex, Kabelkobling, Kabelsko, Kabelsko, Kabelsko for krympesortiment