Karmplugg S 12 R/14 HR - Material nylon - lengde 100 til 135 mm - pakningsenhet 50 eller 100 stk. - pris per pakningsenhet

Bruksområde
  • Karmpluggen S 12 R/14 HR brukes til tidsbesparende gjennomstikksmontering. Når universalskruen med øye skrus inn, ekspanderer de to ekspansjonssonene og forankres sikkert i byggematerialet.
Beskrivelse
  • Ekspansjonsvingene hindrer at pluggen roterer under montering og forenkler installasjonen.
Teknisk informasjon
  • Nominell bordiameter 12 til 14 mm
  • Plugglengde - 100 til 135 mm
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Nominell bordiameter
min. boredybde
min. forankringsdybde
Plugglengde
maks. tykkelse på objektet
Pakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 928805017800
Utføring
Nominell bordiameter12 mm
min. boredybde145 mm
min. forankringsdybde60 mm
Plugglengde135 mm
maks. tykkelse på objektet75 mm
Pakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.295,07
(NOK 12,95 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 45,07
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928805917900
Utføring
Nominell bordiameter14 mm
min. boredybde110 mm
min. forankringsdybde90 mm
Plugglengde100 mm
maks. tykkelse på objektet10 mm
Pakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 693,31
(NOK 13,87 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 24,31
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928805918000
Utføring
Nominell bordiameter14 mm
min. boredybde145 mm
min. forankringsdybde90 mm
Plugglengde135 mm
maks. tykkelse på objektet45 mm
Pakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 796,94
(NOK 15,94 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 27,94
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: karmplugg, ekspansjonsplugg, plugg, festesystemer, festeteknikk, stillaskobling, øyefeste, ekspansjonsplugg