Karosserisagblader - for metall - 75/100 mm

Bruksområde
  • Karosserisager for treverk med spiker, rustfritt stål, metall/stål, metallplater og ikke-jernholdige metaller/aluminium
Beskrivelse
  • frest, utlagt
  • tilsvarer Flex, Ober-Pneutec., Chicago-Pneumatic
Teknisk informasjon
  • Skjærelengde - 75 mm
  • Total lengde - 100 mm
  • Bladtykkelse - 0,65 mm
  • Bladhøyde - 12,7 mm
  • Materiale - Bimetall
Gjennomføring (4)
avgrensning utvalg
Innhold
Tanndeling
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 653837400000
Utføring
Innhold5 stk.
Tanndeling0,7 mm
NOK 111,00
(NOK 22,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 653837420000
Utføring
Innhold5 stk.
Tanndeling1 mm
NOK 111,00
(NOK 22,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 653837440000
Utføring
Innhold5 stk.
Tanndeling1,4 mm
NOK 111,00
(NOK 22,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 653837460000
Utføring
Innhold5 stk.
Tanndeling1,8 mm
NOK 111,00
(NOK 22,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: karosserisager, karosserisag, karosserisagblad. karosserisagblader, karosseri-sager