Kistebeslag - rullet - galvanisert - PE 10 stk. eller 20 stk.

Bruksområde
  • Kistebeslag egnet for bruk i industri, håndverk og hjemmemiljø.
Beskrivelse
  • Galvanisert
  • Rullet
  • Med naglet jernstift og forsenkede skruehull
Teknisk informasjon
  • PE - 10 stk. eller 20 stk.
Gjennomføring (4)
avgrensning utvalg
Dimensjoner (A x B x tykkelse)
Skruehull
Pakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Dimensjoner (A x B x tykkelse) Skruehull Pakningsenhet Pris eksl. moms
38240x080316 192 x 29 x 1,5 mm 6 (Ø 3 mm) 20 stk.
NOK 941,00
(NOK 47,05 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x080798 242 x 33 x 1,5 mm 6 (Ø 3,5 mm) 20 stk.
NOK 1.300,00
(NOK 65,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x080323 292 x 33 x 1,5 mm 8 (Ø 3,5 mm) 20 stk.
NOK 1.370,00
(NOK 68,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x080781 390 x 44 x 2 mm 8 (Ø 4 mm) 10 stk.
NOK 740,00
(NOK 74,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Kistebeslag, Kistebeslag, Kistebeslag rullet, Kistebeslag galvanisert, Kistebeslag Vormann, Kistebeslag med naglet stift, Hengsel, Hengsel Vormann, 000044100Z Vormann, 000044125Z Vormann, 000044150Z Vormann, 000044200Z Vormann, Vormann, Klaffhengsle, Kistehengsle, Lokkhengsle, Forbindelseshengsle