Kjedereparasjonsledd - stål - galvanisert - selvbetjeningspakning eller håndverkspakning - pris per enhet

Bruksområde
  • Kjedereparasjonsleddet er egnet for bruk i industri, håndverk og hobby.
Beskrivelse
  • Kjedereparasjonsleddet er tilgjengelig i selvbetjeningspakning eller håndverkspakning.
Teknisk informasjon
  • Materiale - stål
  • Overflate - galvanisert
  • Pris per enhet
Gjennomføring (5)
avgrensning utvalg
A
B
C
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 9067xx662864
Utføring
A17 mm
B7 mm
C3 mm
Forpakningsenhet10 stk (5 x 2 stk, selvbetjeningspakning)
Produktsikkerhet
NOK 78,90
(NOK 7,89 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 9067xx662871
Utføring
A19 mm
B8 mm
C4 mm
Forpakningsenhet10 stk (5 x 2 stk, selvbetjeningspakning)
Produktsikkerhet
NOK 100,00
(NOK 10,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 9067xx662888
Utføring
A25 mm
B10 mm
C5 mm
Forpakningsenhet10 stk (5 x 2 stk, selvbetjeningspakning)
Produktsikkerhet
NOK 52,40
(NOK 5,24 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 9067xx662895
Utføring
A29 mm
B11 mm
C6 mm
Forpakningsenhet10 stk (5 x 2 stk, selvbetjeningspakning)
Produktsikkerhet
NOK 112,00
(NOK 11,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 9067xx662901
Utføring
A37 mm
B18 mm
C8 mm
Forpakningsenhet10 stk (5 x 2 stk, selvbetjeningspakning)
Produktsikkerhet
NOK 237,00
(NOK 23,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 14 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Kjedereparasjonsledd, Reparasjonsledd, Reparasjonsledd galvanisert, Kjedereparasjonsledd galvanisert, Kjedereparasjonsledd, Kjedereparasjonsledd, 007900265AV Vormann, 007900266AV Vormann, 007900267AV Vormann, 007900268AV Vormann, 007900269AV Vormann, 007900265HP Vormann, 007900266HP Vormann, 007900268HP Vormann, Vormann, Koblingsledd for kjetting, Kjettingkoblingsledd