Klaffhengsel - slått - ekstra kraftig - bred - forsinket - pris per forpakning

Bruksområde
  • Klaffhengsel egnet for bruk i industri, håndverk og bolig.
Beskrivelse
  • Bred
  • Forsinket
  • Slått
  • Ekstra kraftig
Teknisk informasjon
  • Med naglet messingstift
Gjennomføring (5)
avgrensning utvalg
Dimensjoner (A x B x tykkelse)
Skruehull
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Dimensjoner (A x B x tykkelse) Skruehull VE Pris eksl. moms
38240x070249 40 x 80 x 2,4 mm 6 (Ø 4,5 mm) 20 stk
NOK 1.010,00
(NOK 50,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x070270 50 x 100 x 3 mm 6 (Ø 5 mm) 20 stk
NOK 1.040,00
(NOK 52,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x070287 50 x 120 x 3 mm 6 (Ø 5 mm) 20 stk
NOK 1.230,00
(NOK 61,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x070294 50 x 140 x 3,4 mm 8 (Ø 5 mm) 10 stk
NOK 704,00
(NOK 70,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x070355 60 x 200 x 4 mm 8 (Ø 5 mm) 10 stk
NOK 1.060,00
(NOK 106,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Hengsel, Hengsel Vormann, Klaffhengsel, Klaffhengsler, Klaffhengsel Vormann, Klaffhengsel slått, Klaffhengsel slått, Klaffhengsel bred, Klaffhengsel forsinket, Klaffhengsel ekstra kraftig, Klaffhengsel med messingstift, Hengsel-bånd, 000010408Z Vormann, 000010510Z Vormann, 000010512Z Vormann, 000010514Z Vormann, 000010620Z Vormann, Hengsler, Dørhengsel, Hengsel, Dørhengsel