Kloben med innvendige gjenger (for påskruing) - stål - galvanisert eller varmgalvanisert - på plate for innvendige gjenger (for påskruing)

Bruksområde
  • Kloben med innvendige gjenger er egnet for bruk i industri, håndverk og i boligmiljøer.
Beskrivelse
  • Kloben brukes til innvendige gjenger (for påskruing) på plater.
Teknisk informasjon
  • Materiale - stål
  • Overflate - galvanisert / varmgalvanisert
  • Dorn
  • VE - 4 stk. eller 10 stk.
Gjennomføring (6)
avgrensning utvalg
Type
A
B
C
DII
Skruehull
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 38240x322320
Utføring
Typegalvanisert
A10 mm
B85 mm
C30 mm
DII26 mm
Skruehull6 (Ø 3,5 mm)
Forpakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 266,00
(NOK 26,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x320337
Utføring
Typegalvanisert
A13 mm
B103 mm
C39 mm
DII23 mm
Skruehull4 (Ø 5 mm)
Forpakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 316,00
(NOK 31,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x321327
Utføring
Typevarmgalvanisert
A13 mm
B98 mm
C35 mm
DII23 mm
Skruehull4 (Ø 6,5 mm)
Forpakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 493,00
(NOK 49,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x320344
Utføring
Typegalvanisert
A16 mm
B103 mm
C39 mm
DII23 mm
Skruehull6 (Ø 5 mm)
Forpakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 411,00
(NOK 41,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38240x321334
Utføring
Typevarmgalvanisert
A16 mm
B120 mm
C40 mm
DII23 mm
Skruehull4 (Ø 6,5 mm)
Forpakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 730,00
(NOK 73,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x320351
Utføring
Typegalvanisert
A20 mm
B164 mm
C60 mm
DII30 mm
Skruehull6 (Ø 6,5 mm)
Forpakningsenhet4 stk.
Produktsikkerhet
NOK 562,00
(NOK 140,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Kloben, Kloben med innvendige gjenger (for påskruing), Kloben DII, Kloben med innvendige gjenger (for påskruing) DII, Kloben Vormann, Kloben sort, Kloben galvanisert, Kloben varmgalvanisert, Kloben med innvendige gjenger (for påskruing) sort, Kloben med innvendige gjenger (for påskruing) galvanisert, Kloben med innvendige gjenger (for påskruing) varmgalvanisert, DII-kloben, Kloben på plate, 000074010Z Vormann, 000074013Z Vormann, 000074013ZF Vormann, 000074016Z Vormann, 000074016ZF Vormann, 000074020Z Vormann, Vormann, Krok, Vinkelkrok