Koblingsbro - med 11 mm endehylse i begge ender - farge blå eller svart - pris per forpakning

Bruksområde
  • Koblingsbro hindrer inntrengning av luft og fuktighet og gir dermed optimal korrosjonsbeskyttelse
Beskrivelse
  • Optimal kontakt takket være gasstett krymping
  • Gasstett krympeforbindelse for endehylser og kabelsko
  • Høy elektrisk ledningsevne og høy mekanisk tiltrekkingskraft
  • Den gasstette krympingen av endehylser og kabelsko sørger for optimal mekanisk og elektrisk kontakt, og dermed en langvarig og sikker forbindelse!
Teknisk informasjon
  • Lengde endehylse - 11 mm
  • Lengde - 125-350 mm
  • Forpakning - 25, 50 stk.
Gjennomføring (5)
avgrensning utvalg
Farge
Tverrsnitt
Lengde
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 381217195640
Utføring
Fargeblå
Tverrsnitt6 mm²
Lengde480 mm
VE25 stk.
NOK 330,50
(NOK 13,22 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 57,50
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 3812171950656
Utføring
Fargeblå
Tverrsnitt6 mm²
Lengde560 mm
VE25 stk.
NOK 361,10
(NOK 14,44 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 67,10
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 381217195101
Utføring
Fargesvart
Tverrsnitt10 mm²
Lengde125 mm
VE25 stk.
NOK 129,20
(NOK 5,17 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 19,20
Leveringstid 5 uker
Artikkelnummer: 381217195102
Utføring
Fargesvart
Tverrsnitt10 mm²
Lengde260 mm
VE25 stk.
NOK 201,60
(NOK 8,06 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 51,60
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 381217195103
Utføring
Fargesvart
Tverrsnitt10 mm²
Lengde350 mm
VE25 stk.
NOK 472,40
(NOK 18,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 69,40
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Koblingsbro, Koblingsbroer, Koblingsbro, Koblingsbro begge ender