360°-ANSIKT
Kraftig fast hjul - polyamidhjul - hjul Ø 100 til 300 mm - høyde 150 til 355 mm - lastekapasitet 400 til 2000 kg
Bruksområde
- Det kraftige faste hjulet er ideelt for bruk på tepper, linoleum og glatt betong.
- Kulelagerhjulet med sfærisk bane er laget utelukkende av polyamid 6. Polyamid 6 kan absorbere og avgi fuktighet.
- Huset er en tung, galvanisert sveiset stålkonstruksjon.
- Hjulene tilbyr høy kjemisk motstand og bruddmotstand under tunge belastninger. Videre tilbyr det faste hjulet lav rullemotstand og jevn løping på glatte gulv.
- Hjulmateriale - polyamid 6
- Husmateriale - galvanisert sveiset stålkonstruksjon
- Lagre - Kulelager
- Hjuldiameter - 100 til 300 mm
- Hjulbredde - 40 til 60 mm
- Høyde - 150 til 355 mm
- Platemål - 135 x 110 til 175 x 140 mm
- Hullstørrelse - 105 x 80 til 140 x 105 mm
- Skruehulldiameter - 11 til 15 mm
- Lastekapasitet - 400 til 2000 kg
| fra NOK 709,00 |
| eksl. NOK 449,00 frakt |
Gjennomføring (7)
avgrensning utvalg
Hjul Ø
Hjulbredde
høyde
Tallerkenstørrelse
hullstørrelse
Skruehull Ø
vektgrense
Artikkelnummer: 952931537800
Utføring
| Hjul Ø | 100 mm |
| Hjulbredde | 40 mm |
| høyde | 145 mm |
| Tallerkenstørrelse | 135x110mm |
| hullstørrelse | 105x80mm |
| Skruehull Ø | 11 mm |
| vektgrense | 400 kg |
Artikkelnummer: 952931537900
Utføring
| Hjul Ø | 125 mm |
| Hjulbredde | 50 mm |
| høyde | 170 mm |
| Tallerkenstørrelse | 135x110mm |
| hullstørrelse | 105x80mm |
| Skruehull Ø | 11 mm |
| vektgrense | 700 kg |
Artikkelnummer: 952931538000
Utføring
| Hjul Ø | 150 mm |
| Hjulbredde | 50 mm |
| høyde | 200 mm |
| Tallerkenstørrelse | 135x110mm |
| hullstørrelse | 105x80mm |
| Skruehull Ø | 11 mm |
| vektgrense | 800 kg |
Artikkelnummer: 952931538100
Utføring
| Hjul Ø | 200 mm |
| Hjulbredde | 50 mm |
| høyde | 245 mm |
| Tallerkenstørrelse | 135x110mm |
| hullstørrelse | 105x80mm |
| Skruehull Ø | 11 mm |
| vektgrense | 1300 kg |
Artikkelnummer: 952931538200
Utføring
| Hjul Ø | 250 mm |
| Hjulbredde | 50 mm |
| høyde | 295 mm |
| Tallerkenstørrelse | 135x110mm |
| hullstørrelse | 105x80mm |
| Skruehull Ø | 11 mm |
| vektgrense | 1500 kg |
Artikkelnummer: 95292147445312
Utføring
| Hjul Ø | 250 mm |
| Hjulbredde | 60 mm |
| høyde | 305 mm |
| Tallerkenstørrelse | 175x140mm |
| hullstørrelse | 140x105mm |
| Skruehull Ø | 15 mm |
| vektgrense | 1500 kg |
Artikkelnummer: 952931538400
Utføring
| Hjul Ø | 300 mm |
| Hjulbredde | 60 mm |
| høyde | 355 mm |
| Tallerkenstørrelse | 175x140mm |
| hullstørrelse | 140x105mm |
| Skruehull Ø | 15 mm |
| vektgrense | 2000 kg |
Tilbehør
Vurderinger
Du har ikke angitt en vurdering