Kryss-slangekobling - PP - for Ø 3 til 15 mm - opptil +135°C - pakke à 10 stk. - pris per pakke

Bruksområde
  • Kryss-slangekobling for tilkobling av 4 slanger med samme diameter
Beskrivelse
  • for slanger med innvendig diameter 3,0 til 15 mm
  • for tilkobling eller forgrening i 90° på trange steder der minimum bøyeradius må overskrides
  • bruddsikker og næringsmiddelgodkjent
  • svært god kjemisk motstand mot syrer, baser og andre kjemikalier
  • Konstruksjon med sylindrisk slangestuss
Teknisk informasjon
  • Materiale - PP (polypropylen)
  • Temperaturområde - 0°C til 135°C
  • Farge - natur
  • Pakke - 10 stk.
  • Pris per pakke
Gjennomføring (6)
avgrensning utvalg
Slange-Ø innvendig
Materiale
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 977187080004
Utføring
Slange-Ø innvendig4 mm
MaterialePP
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 138,00
(NOK 13,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 977187080006
Utføring
Slange-Ø innvendig6 mm
MaterialePP
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 159,00
(NOK 15,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 977187080008
Utføring
Slange-Ø innvendig8 mm
MaterialePP
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 202,00
(NOK 20,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 977187080010
Utføring
Slange-Ø innvendig10 mm
MaterialePP
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 229,00
(NOK 22,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 977187080012
Utføring
Slange-Ø innvendig12 mm
MaterialePP
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 263,00
(NOK 26,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 977187080014
Utføring
Slange-Ø innvendig14 mm
MaterialePP
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 314,00
(NOK 31,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Slangekoblinger, Slangekoblinger, Labkobling, Labslange, Slangekobling, Vinkelfordeler, 90°-grenrør, Kryss-grenrør av plast, Kryss-slangekobling, PP, Polypropylen, Bürkle