L-profilkonsoll - galvanisert - 120 x 70 x 37 til 680 x 170 x 81 mm - pakning á 5 stk. - pris per pakning

Bruksområde
  • L-konsollen er spesielt godt egnet for boligområder.
Beskrivelse
  • L-profilkonsollen er galvanisert.
Teknisk informasjon
  • Dimensjoner (lengde A x B x C) - 120 x 70 x 37 til 680 x 170 x 81 mm
  • Antall skruer - 3 (Ø 5 til 8 mm), 2/3 (Ø 4 til 5 mm)
  • Forpakningsenhet - 5 stk.
  • Pris per pakning
Gjennomføring (9)
avgrensning utvalg
Dimensjoner (lengde A x B x C)
Antall skruer
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 38245x272872
Utføring
Dimensjoner (lengde A x B x C)120 x 70 x 37 mm
Antall skruer3 (Ø 5 mm), 2 (Ø 4 mm)
Forpakningsenhet5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 155,00
(NOK 31,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38245x272889
Utføring
Dimensjoner (lengde A x B x C)175 x 70 x 37 mm
Antall skruer3 (Ø 5 mm), 2 (Ø 4 mm)
Forpakningsenhet5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 176,00
(NOK 35,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38245x272827
Utføring
Dimensjoner (lengde A x B x C)240 x 80 x 46 mm
Antall skruer3 (Ø 6 mm), 2 (Ø 4 mm)
Forpakningsenhet5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 350,00
(NOK 70,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38245x272834
Utføring
Dimensjoner (lengde A x B x C)280 x 100 x 53 mm
Antall skruer3 (Ø 6 mm), 3 (Ø 5 mm)
Forpakningsenhet5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 441,00
(NOK 88,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38245x272841
Utføring
Dimensjoner (lengde A x B x C)330 x 100 x 53 mm
Antall skruer3 (Ø 6 mm), 3 (Ø 5 mm)
Forpakningsenhet5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 475,00
(NOK 95,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38245x272858
Utføring
Dimensjoner (lengde A x B x C)380 x 130 x 65 mm
Antall skruer3 (Ø 8 mm), 3 (Ø 5 mm)
Forpakningsenhet5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 855,00
(NOK 171,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38245x272865
Utføring
Dimensjoner (lengde A x B x C)480 x 130 x 65 mm
Antall skruer3 (Ø 8 mm), 3 (Ø 5 mm)
Forpakningsenhet5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.080,00
(NOK 216,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38245x272896
Utføring
Dimensjoner (lengde A x B x C)580 x 170 x 80 mm
Antall skruer-
Forpakningsenhet5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.540,00
(NOK 308,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38245x272902
Utføring
Dimensjoner (lengde A x B x C)680 x 170 x 81 mm
Antall skruer-
Forpakningsenhet5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.770,00
(NOK 354,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Konsoll, Profilkonsoll, Aluminiumskonsoll, Aluminiumskonsoll, Profilkonsoll aluminium, Profilkonsoll aluminium, L-profilkonsoll, Stålkonsoll, Konsoll L-profil, Konsoll galvanisert, 000154120Z Vormann, 000154175Z Vormann, 000154240Z Vormann, 000154280Z Vormann, 000154330Z Vormann, 000154380Z Vormann, 000154480Z Vormann, Vormann, Hylleknekt, Kraftig konsoll, Kraftig bærer, Lastkonsoll, Lastholder, Lastbærer, Hylleknekt, Hylleholder