Lamellendisk SMT 800 - diameter 115 til 125 mm - boring 22,23 mm - konveks 12°

Bruksområde
  • Lamellendisk SMT 800 er optimal for bearbeiding av stål og rustfritt stål.
Beskrivelse
  • Lamellendisk SMT 800 gir de beste resultatene på vinkelslipere
  • med regulerbart turtall.
  • Lamellendisken er tilgjengelig i tre finhetsgrader.
Teknisk informasjon
  • Bakplate - glassfiber
  • Utførelse - konveks 12°
  • Diameter - 115 til 125 mm
  • Boring - 22,23 mm
  • Finhetsgrad - grov, medium og fin (coarse, medium og very fine)
  • Maksimal arbeidshastighet - 80 m/s
  • Tillatt turtall - 12200 til 13300 o/min
  • Anbefalt arbeidshastighet - 42 m/s
  • Anbefalt turtall - 6400 til 7000 o/min
Gjennomføring (6)
avgrensning utvalg
Diameter
Finhetsgrad
Tillatt turtall
Anbefalt turtall
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Diameter Finhetsgrad Tillatt turtall Anbefalt turtall Forpakningsenhet Pris eksl. moms
658427849500 115 mm coarse 13300 1/min 7000 1/min 5 stk.
NOK 553,00
(NOK 110,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
658427849600 115 mm medium 13300 1/min 7000 1/min 5 stk.
NOK 553,00
(NOK 110,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
658427849700 115 mm very fine 13300 1/min 7000 1/min 5 stk.
NOK 553,00
(NOK 110,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
658427849800 125 mm coarse 12200 1/min 6400 1/min 5 stk.
NOK 652,00
(NOK 130,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
658427849900 125 mm medium 12200 1/min 6400 1/min 5 stk.
NOK 652,00
(NOK 130,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
658427845000 125 mm very fine 12200 1/min 6400 1/min 5 stk.
NOK 652,00
(NOK 130,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: SMT 800 Special, SMT 800 Special lamellendisk, Lamellendisk, klingspor, stål, rustfritt stål, konveks, glassfiber