Lamellendisk keramisk SMT 924 Special - diameter 115 til 125 mm - hull 22,23 mm

Bruksområde
  • Lamellendiskene SMT 924 Special er egnet for bruk på stål og rustfritt stål.
Beskrivelse
  • Lamellendisken kjennetegnes av en aggressiv slipeytelse ved lav kraftanstrengelse, høy kantstabilitet og en kjølig sliping takket være multibinding.
  • Videre oppnås den beste slipeeffekten med kraftige vinkelslipere og økt presstrykk.
Teknisk informasjon
  • Utførelse - konveks 6°
  • Korntype - keramisk korund
  • Kornstørrelsesområde - 40 til 80
  • Bakplate - glassfiber
  • Diameter - 115 til 125 mm
  • Hull - 22,23 mm
  • Maksimal arbeidshastighet - 80 m/s
  • Tillatt turtall - 12200 til 13300 o/min
  • Forpakningsenhet - 10 stk.
Gjennomføring (5)
avgrensning utvalg
Diameter
Korn
Tillatt turtall
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 658432286200
Utføring
Diameter115 mm
Korn40
Tillatt turtall13300 1/min
Forpakningsenhet10 stk.
NOK 676,00
(NOK 67,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658432286400
Utføring
Diameter115 mm
Korn80
Tillatt turtall13300 1/min
Forpakningsenhet10 stk.
NOK 676,00
(NOK 67,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658432286700
Utføring
Diameter125 mm
Korn40
Tillatt turtall12200 1/min
Forpakningsenhet10 stk.
NOK 797,00
(NOK 79,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658432286800
Utføring
Diameter125 mm
Korn60
Tillatt turtall12200 1/min
Forpakningsenhet10 stk.
NOK 797,00
(NOK 79,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658432286900
Utføring
Diameter125 mm
Korn80
Tillatt turtall12200 1/min
Forpakningsenhet10 stk.
NOK 797,00
(NOK 79,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: SMT 924 Special, SMT 924 Special lamellendisk, Lamellendisk, Klingspor, SMT 924 Special Klingspor, SMT 924 Klingspor, Lamellendisk Klingspor, SMT 924 Special lamellendisk Klingspor