Lamellensliperstift KM 613 - Diameter 10 til 20 mm - Korn 40 til 320 - Korund - Pris per pakke

Bruksområde
  • Lamellensliperstiftet KM 613 er utmerket for bearbeiding av metall og rustfritt stål.
Beskrivelse
  • Lamellensliperstiftet KM 613 utmerker seg med en jevn slipeytelse.
  • Lamellensliperstiftet er egnet for steder som er vanskelige å komme til.
Teknisk informasjon
  • Binding - Kunstharpiks
  • Korntype - Korund
  • Diameter - 10 til 20 mm
  • Bredde - 10 til 20 mm
  • Skaft - 3 til 6 mm
  • Korn - 40 til 320
  • Maksimal arbeidshastighet - 40 m/s
  • Tillatt turtall - 38150 til 76300 o/min
  • Pakningsenhet - 10 eller 25 stk
  • Pris per pakke
Gjennomføring (32)
avgrensning utvalg
Diameter
Bredde
Skaft
Korn
Tillatt turtall
Pakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 658430799200
Utføring
Diameter10 mm
Bredde10 mm
Skaft3 mm
Korn40
Tillatt turtall76300 1/min
Pakningsenhet10 stk
NOK 571,00
(NOK 57,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 14 virkedager
Artikkelnummer: 658430799300
Utføring
Diameter10 mm
Bredde10 mm
Skaft3 mm
Korn60
Tillatt turtall76300 1/min
Pakningsenhet10 stk
NOK 473,00
(NOK 47,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658430799400
Utføring
Diameter10 mm
Bredde10 mm
Skaft3 mm
Korn80
Tillatt turtall76300 1/min
Pakningsenhet10 stk
NOK 473,00
(NOK 47,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658430799500
Utføring
Diameter10 mm
Bredde10 mm
Skaft3 mm
Korn120
Tillatt turtall76300 1/min
Pakningsenhet10 stk
NOK 473,00
(NOK 47,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658430799700
Utføring
Diameter10 mm
Bredde10 mm
Skaft3 mm
Korn180
Tillatt turtall76300 1/min
Pakningsenhet10 stk
NOK 473,00
(NOK 47,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658430799800
Utføring
Diameter10 mm
Bredde10 mm
Skaft3 mm
Korn240
Tillatt turtall76300 1/min
Pakningsenhet10 stk
NOK 473,00
(NOK 47,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658430799900
Utføring
Diameter10 mm
Bredde10 mm
Skaft3 mm
Korn320
Tillatt turtall76300 1/min
Pakningsenhet10 stk
NOK 473,00
(NOK 47,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658430734800
Utføring
Diameter20 mm
Bredde10 mm
Skaft3 mm
Korn60
Tillatt turtall38150 1/min
Pakningsenhet25 stk
NOK 1.010,00
(NOK 40,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658430532400
Utføring
Diameter20 mm
Bredde10 mm
Skaft3 mm
Korn80
Tillatt turtall38150 1/min
Pakningsenhet25 stk
NOK 1.010,00
(NOK 40,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658430734200
Utføring
Diameter20 mm
Bredde10 mm
Skaft3 mm
Korn120
Tillatt turtall38150 1/min
Pakningsenhet25 stk
NOK 1.010,00
(NOK 40,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658430734300
Utføring
Diameter20 mm
Bredde10 mm
Skaft3 mm
Korn240
Tillatt turtall38150 1/min
Pakningsenhet25 stk
NOK 1.010,00
(NOK 40,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658430734400
Utføring
Diameter20 mm
Bredde10 mm
Skaft3 mm
Korn320
Tillatt turtall38150 1/min
Pakningsenhet25 stk
NOK 1.010,00
(NOK 40,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658428472900
Utføring
Diameter20 mm
Bredde10 mm
Skaft6 mm
Korn40
Tillatt turtall38150 1/min
Pakningsenhet25 stk
NOK 1.010,00
(NOK 40,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658428473000
Utføring
Diameter20 mm
Bredde10 mm
Skaft6 mm
Korn60
Tillatt turtall38150 1/min
Pakningsenhet25 stk
NOK 1.010,00
(NOK 40,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658428473100
Utføring
Diameter20 mm
Bredde10 mm
Skaft6 mm
Korn80
Tillatt turtall38150 1/min
Pakningsenhet25 stk
NOK 1.010,00
(NOK 40,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658428473200
Utføring
Diameter20 mm
Bredde10 mm
Skaft6 mm
Korn120
Tillatt turtall38150 1/min
Pakningsenhet25 stk
NOK 1.010,00
(NOK 40,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658428473300
Utføring
Diameter20 mm
Bredde10 mm
Skaft6 mm
Korn180
Tillatt turtall38150 1/min
Pakningsenhet25 stk
NOK 1.010,00
(NOK 40,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658428473400
Utføring
Diameter20 mm
Bredde10 mm
Skaft6 mm
Korn240
Tillatt turtall38150 1/min
Pakningsenhet25 stk
NOK 1.010,00
(NOK 40,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658428473500
Utføring
Diameter20 mm
Bredde10 mm
Skaft6 mm
Korn320
Tillatt turtall38150 1/min
Pakningsenhet25 stk
NOK 1.010,00
(NOK 40,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658428473600
Utføring
Diameter20 mm
Bredde15 mm
Skaft6 mm
Korn40
Tillatt turtall38150 1/min
Pakningsenhet25 stk
NOK 1.020,00
(NOK 40,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658428473700
Utføring
Diameter20 mm
Bredde15 mm
Skaft6 mm
Korn60
Tillatt turtall38150 1/min
Pakningsenhet25 stk
NOK 1.020,00
(NOK 40,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658428473800
Utføring
Diameter20 mm
Bredde15 mm
Skaft6 mm
Korn80
Tillatt turtall38150 1/min
Pakningsenhet25 stk
NOK 1.020,00
(NOK 40,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658428473900
Utføring
Diameter20 mm
Bredde15 mm
Skaft6 mm
Korn120
Tillatt turtall38150 1/min
Pakningsenhet25 stk
NOK 1.020,00
(NOK 40,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658428474000
Utføring
Diameter20 mm
Bredde15 mm
Skaft6 mm
Korn180
Tillatt turtall38150 1/min
Pakningsenhet25 stk
NOK 1.020,00
(NOK 40,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658428474100
Utføring
Diameter20 mm
Bredde15 mm
Skaft6 mm
Korn240
Tillatt turtall38150 1/min
Pakningsenhet25 stk
NOK 1.030,00
(NOK 41,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658428474300
Utføring
Diameter20 mm
Bredde20 mm
Skaft6 mm
Korn40
Tillatt turtall38150 1/min
Pakningsenhet25 stk
NOK 1.250,00
(NOK 50,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658428474400
Utføring
Diameter20 mm
Bredde20 mm
Skaft6 mm
Korn60
Tillatt turtall38150 1/min
Pakningsenhet25 stk
NOK 1.040,00
(NOK 41,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658428474500
Utføring
Diameter20 mm
Bredde20 mm
Skaft6 mm
Korn80
Tillatt turtall38150 1/min
Pakningsenhet25 stk
NOK 1.250,00
(NOK 50,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658428474600
Utføring
Diameter20 mm
Bredde20 mm
Skaft6 mm
Korn120
Tillatt turtall38150 1/min
Pakningsenhet25 stk
NOK 1.050,00
(NOK 42,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658428474700
Utføring
Diameter20 mm
Bredde20 mm
Skaft6 mm
Korn180
Tillatt turtall38150 1/min
Pakningsenhet25 stk
NOK 1.260,00
(NOK 50,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658428474800
Utføring
Diameter20 mm
Bredde20 mm
Skaft6 mm
Korn240
Tillatt turtall38150 1/min
Pakningsenhet25 stk
NOK 1.050,00
(NOK 42,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658428474900
Utføring
Diameter20 mm
Bredde20 mm
Skaft6 mm
Korn320
Tillatt turtall38150 1/min
Pakningsenhet25 stk
NOK 1.050,00
(NOK 42,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: KM 613, KM 613 sliperstift, Sliperstift, klingspor, lamellensliperstift, korund