Lamellhjul NCW 600 - for metall og rustfritt stål - Mop-Ø 100 til 200 mm - Kornstørrelse K 80 til K 180 - Pris per forpakningsenhet

Bruksområde
  • Lamellhjul med en kombinasjon av fiberduk og slipevev
  • Egnet for metall og rustfritt stål
Beskrivelse
  • Universelt brukbar på automatiske slipemaskiner, benkslipere og bøyelige aksler
Teknisk informasjon
  • Hull - 19 mm
  • Korntype - Korund
  • Binding - Kunstharpiks
  • Kornstørrelse - K 80 til K 180
Levering utelukkende i angitte forpakningsenheter! Pris per forpakningsenhet
Gjennomføring (7)
avgrensning utvalg
Mop-Ø x bredde
Hull
Kornstørrelse
Finhetsgrad
Tillatt turtall
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 658401501608
Utføring
Mop-Ø x bredde165 x 50 mm
Hulluten
KornstørrelseK 80
Finhetsgradgrov
Tillatt turtall3700 1/min
VE3 stk.
NOK 1.770,00
(NOK 590,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658401501610
Utføring
Mop-Ø x bredde165 x 50 mm
Hulluten
KornstørrelseK 100
Finhetsgradmedium
Tillatt turtall3700 1/min
VE3 stk.
NOK 1.770,00
(NOK 590,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658401501615
Utføring
Mop-Ø x bredde165 x 50 mm
Hulluten
KornstørrelseK 150
Finhetsgradmedium
Tillatt turtall3700 1/min
VE3 stk.
NOK 1.770,00
(NOK 590,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658401501618
Utføring
Mop-Ø x bredde165 x 50 mm
Hulluten
KornstørrelseK 180
Finhetsgradsvært fin
Tillatt turtall3700 1/min
VE3 stk.
NOK 1.770,00
(NOK 590,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658401502008
Utføring
Mop-Ø x bredde200 x 50 mm
Hulluten
KornstørrelseK 80
Finhetsgradgrov
Tillatt turtall3050 1/min
VE2 stk.
NOK 2.070,00
(NOK 1.035,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658401502010
Utføring
Mop-Ø x bredde200 x 50 mm
Hulluten
KornstørrelseK 100
Finhetsgradmedium
Tillatt turtall3050 1/min
VE2 stk.
NOK 2.500,00
(NOK 1.250,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658401502015
Utføring
Mop-Ø x bredde200 x 50 mm
Hulluten
KornstørrelseK 150
Finhetsgradmedium
Tillatt turtall3050 1/min
VE2 stk.
NOK 2.070,00
(NOK 1.035,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: lamellhjul, Lamellhjul, Lamellhjul, viftesliper, klingspor, sandpapir