Lamellhjul WSM 617 - Diameter 115 til 125 mm - Korn 40 til 120 - Gjenge M 14 - Pakkenhet 2 stk. - Pris per pakkenhet

Bruksområde
  • Lamellhjulet WSM 617 er svært godt egnet for bearbeiding av stål, rustfritt stål, maling, plast og tre.
Beskrivelse
  • Lamellhjulet WSM 617 kan brukes på alle vanlige vinkelslipere og kan brukes både frontalt og fra siden.
Teknisk informasjon
  • Binding - Kunstharpiks
  • Korntype - Korund
  • Diameter - 115 til 125 mm
  • Bredde - 20 mm
  • Korn - 40 til 120
  • Feste - Gjenge M 14
  • Maksimal arbeidshastighet - 80 m/s
  • Tillatt turtall - 12200 til 13300 o/min
  • Pakkenhet - 2 stk.
  • Pris per pakkenhet
Gjennomføring (5)
avgrensning utvalg
Diameter
Korn
Tillatt turtall
Pakkenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 658427701400
Utføring
Diameter115 mm
Korn40
Tillatt turtall13300 1/min
Pakkenhet2 stk.
NOK 545,00
(NOK 272,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658427701600
Utføring
Diameter115 mm
Korn80
Tillatt turtall13300 1/min
Pakkenhet2 stk.
NOK 697,00
(NOK 348,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658427701700
Utføring
Diameter115 mm
Korn120
Tillatt turtall13300 1/min
Pakkenhet2 stk.
NOK 578,00
(NOK 289,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658427701800
Utføring
Diameter125 mm
Korn40
Tillatt turtall12200 1/min
Pakkenhet2 stk.
NOK 578,00
(NOK 289,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658427701900
Utføring
Diameter125 mm
Korn60
Tillatt turtall12200 1/min
Pakkenhet2 stk.
NOK 578,00
(NOK 289,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Lamellhjul, WSM 617, WSM 617 lamellhjul, klingspor, Lamellhjul, korund, universell