Lamellskive med multibinding SMT 996 Special - diameter 115 til 125 mm - hull 22,23 mm

Bruksområde
  • Lamellskive SMT 996 er svært godt egnet for bruk på rustfritt stål.
Beskrivelse
  • Lamellskiven utmerker seg med aggressiv slipeytelse ved liten kraftanstrengelse, høy kantstabilitet og kjølig sliping takket være multibinding.
  • Videre oppnås best avvirkning med kraftige vinkelslipere og økt presstrykk.
Teknisk informasjon
  • Utførelse - konveks 6°, rett
  • Korntype - keramisk korund med multibinding
  • Kornstørrelsesområde - 40 til 80
  • Bakplate - glassfiber
  • Diameter - 115 til 125 mm
  • Hull - 22,23 mm
  • Maksimal arbeidshastighet - 80 m/s
  • Tillatt turtall - 12200 til 13300 o/min
  • Pakningsenhet - 10 stk.
Gjennomføring (6)
avgrensning utvalg
Diameter
Korn
Tillatt turtall
Pakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Diameter Korn Tillatt turtall Pakningsenhet Pris eksl. moms
658433284900 115 mm 40 13300 1/min 10 stk.
NOK 569,00
(NOK 56,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
658433285000 115 mm 60 13300 1/min 10 stk.
NOK 569,00
(NOK 56,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
658433285100 115 mm 80 13300 1/min 10 stk.
NOK 569,00
(NOK 56,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
658433285200 125 mm 40 12200 1/min 10 stk.
NOK 672,00
(NOK 67,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
658433285300 125 mm 60 12200 1/min 10 stk.
NOK 672,00
(NOK 67,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
658433285400 125 mm 80 12200 1/min 10 stk.
NOK 672,00
(NOK 67,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: SMT 996 Special, SMT 996 Special lamellskive, Lamellskive, Klingspor, SMT 996 Special Klingspor, SMT 996 Klingspor, Lamellskive Klingspor