Låsehake - for spennlås - DIN 3133 - krummet (form K) - pris per pakningsenhet

Bruksområde
  • Låsehaken er egnet for bruk i industri, håndverk og hjemmemiljø.
Beskrivelse
  • Låsehaken er krummet.
Teknisk informasjon
  • DIN 3133
  • Pris per pakningsenhet
Gjennomføring (7)
avgrensning utvalg
Type
Lengde x bredde
Materialtykkelse
Skruer
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 38241x160087
Utføring
Typegalvanisert
Lengde x bredde46 x 15 mm
Materialtykkelse2 mm
Skruer2 (Ø 3,5 mm)
VE50 stk
Produktsikkerhet
NOK 345,00
(NOK 6,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38241x160100
Utføring
Typegalvanisert
Lengde x bredde48 x 18 mm
Materialtykkelse2 mm
Skruer2 (Ø 3,5 mm)
VE50 stk
Produktsikkerhet
NOK 345,00
(NOK 6,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38241x160131
Utføring
Typegalvanisert
Lengde x bredde83 x 25 mm
Materialtykkelse2 mm
Skruer2 (Ø 4,5 mm)
VE25 stk
Produktsikkerhet
NOK 222,00
(NOK 8,88 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38241x160155
Utføring
Typegalvanisert
Lengde x bredde108 x 30 mm
Materialtykkelse3 mm
Skruer3 (Ø 5 mm)
VE25 stk
Produktsikkerhet
NOK 296,00
(NOK 11,84 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38241x180030
Utføring
TypeRustfritt stål (V2A)
Lengde x bredde46 x 15 mm
Materialtykkelse2 mm
Skruer2 (Ø 3,5 mm)
VE20 stk
Produktsikkerhet
NOK 197,00
(NOK 9,85 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38241x180047
Utføring
TypeRustfritt stål (V2A)
Lengde x bredde48 x 18 mm
Materialtykkelse2 mm
Skruer2 (Ø 3,5 mm)
VE20 stk
Produktsikkerhet
NOK 114,00
(NOK 5,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38241x180405
Utføring
TypeRustfritt stål (V2A)
Lengde x bredde83 x 25 mm
Materialtykkelse2 mm
Skruer3 (Ø 4,5 mm)
VE20 stk
Produktsikkerhet
NOK 316,00
(NOK 15,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Låsehake, Låsehake Vormann, Låsehake krummet, Låse-hake, DIN 3133, Låsehake DIN 3133, Låsehake, Låsehake for spennlås, Låsehake galvanisert, Låsehake form K, Låsehake rustfritt stål, Låsehake rustfritt stål, 000009015Z Vormann, 000009018Z Vormann, 000009025Z Vormann, 000009030Z Vormann, 010009015 Vormann, 010009018 Vormann, 010009025 Vormann, Vormann, Låsehake, Lås