Lavtrykksnippel - NW 3 til 8 mm - for overfalsmutter M10x1 til M 16x1,5 - pakke med 20 stk.

Bruksområde
  • Lavtrykksniplene brukes i pneumatikk, i industrielle anlegg, kjøretøyteknikk, letthydraulikk og til olje-, drivstoff- og vannslanger.
  • Lavtrykksniplene brukes i pneumatikk, i industrielle anlegg, kjøretøyteknikk, letthydraulikk og til olje-, drivstoff- og vannslanger.
Beskrivelse
  • Med lavtrykksniplene og en overfalsmutter kan man, ved bruk av tilhørende lavtrykks-slangekrympeverktøy, i kombinasjon med slangehylser og lavtrykksslange, fremstille presise slangeledninger selv.
  • Slangenipler muliggjør montering av de ferdiglagde slangeledningene med en separat tilgjengelig overfalsmutter.
Teknisk informasjon
  • Materiale - galvanisert stål
  • NW - 3 til 8
  • for slange-innvendig diameter - 3-5 til 9-10 mm
  • for overfalsmutter - M 10x1 til M16x1,5
  • Pakke - 20 stk.
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Nominell vidde
for slange-innvendig diameter
for overfalsmutter (metrisk)
for overfalsmutter (tomme)
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Nominell vidde for slange-innvendig diameter for overfalsmutter (metrisk) for overfalsmutter (tomme) VE Pris eksl. moms
96614260531330519 3 3-5 mm M 10x1 R 1/8" 20 stk.
NOK 383,00
(NOK 19,15 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
96614260531330526 6 7-8 mm M 14x1,5 R 1/4" 20 stk.
NOK 622,00
(NOK 31,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
96614260531330533 8 9-10 mm M 16x1,5 R 3/8" 20 stk.
NOK 1.200,00
(NOK 60,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Denne artikel er tibehør til...
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Lavtrykksnippel, Nippel, LT-nippel, overfalsmutter, Påskruingsforskruning, Overfalsforskruning, Gjengemutter, Slangenippel, slangestuss