Linseskrue - E-NORMpro - DIN 7985 - Rustfritt stål - Pris per pakke

Bruksområde
  • Linseskruen er svært godt egnet til universell bruk.
Beskrivelse
  • Linseskruen har et stjernespor H (Phillips).
  • Linseskruene leveres i en salgspakning med helleåpning og lokk som kan gjenlukkes.
Teknisk informasjon
  • Materiale - A2 rustfritt stål
  • Pris per pakke
* ISO-mål
Gjennomføring (23)
avgrensning utvalg
Dimensjon
dk = Hodediameter
k = Hodehøyde
Bits
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 4317784227551
Utføring
DimensjonM4 x 10 mm
dk = Hodediameter8 mm
k = Hodehøyde3,1 mm
Bits2
VE100 stk.
NOK 48,60
(NOK 0,49 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784227568
Utføring
DimensjonM4 x 12 mm
dk = Hodediameter8 mm
k = Hodehøyde3,1 mm
Bits2
VE100 stk.
NOK 50,90
(NOK 0,51 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784227575
Utføring
DimensjonM4 x 16 mm
dk = Hodediameter8 mm
k = Hodehøyde3,1 mm
Bits2
VE100 stk.
NOK 51,20
(NOK 0,51 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784227582
Utføring
DimensjonM4 x 20 mm
dk = Hodediameter8 mm
k = Hodehøyde3,1 mm
Bits2
VE100 stk.
NOK 53,10
(NOK 0,53 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784227599
Utføring
DimensjonM4 x 25 mm
dk = Hodediameter8 mm
k = Hodehøyde3,1 mm
Bits2
VE100 stk.
NOK 58,60
(NOK 0,59 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784227605
Utføring
DimensjonM4 x 30 mm
dk = Hodediameter8 mm
k = Hodehøyde3,1 mm
Bits2
VE100 stk.
NOK 97,20
(NOK 0,97 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784227612
Utføring
DimensjonM4 x 40 mm
dk = Hodediameter8 mm
k = Hodehøyde3,1 mm
Bits2
VE100 stk.
NOK 105,00
(NOK 1,05 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784227636
Utføring
DimensjonM5 x 16 mm
dk = Hodediameter10/9,5 mm*
k = Hodehøyde3,8/3,7 mm*
Bits2
VE100 stk.
NOK 107,00
(NOK 1,07 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784227643
Utføring
DimensjonM5 x 20 mm
dk = Hodediameter10/9,5 mm*
k = Hodehøyde3,8/3,7 mm*
Bits2
VE100 stk.
NOK 111,00
(NOK 1,11 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784227650
Utføring
DimensjonM5 x 25 mm
dk = Hodediameter10/9,5 mm*
k = Hodehøyde3,8/3,7 mm*
Bits2
VE100 stk.
NOK 117,00
(NOK 1,17 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784227667
Utføring
DimensjonM5 x 30 mm
dk = Hodediameter10/9,5 mm*
k = Hodehøyde3,8/3,7 mm*
Bits2
VE100 stk.
NOK 126,00
(NOK 1,26 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784227674
Utføring
DimensjonM5 x 40 mm
dk = Hodediameter10/9,5 mm*
k = Hodehøyde3,8/3,7 mm*
Bits2
VE100 stk.
NOK 131,00
(NOK 1,31 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784227681
Utføring
DimensjonM5 x 50 mm
dk = Hodediameter10/9,5 mm*
k = Hodehøyde3,8/3,7 mm*
Bits2
VE100 stk.
NOK 144,00
(NOK 1,44 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784227698
Utføring
DimensjonM5 x 60 mm
dk = Hodediameter10/9,5 mm*
k = Hodehøyde3,8/3,7 mm*
Bits2
VE50 stk.
NOK 106,00
(NOK 2,12 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784227704
Utføring
DimensjonM6 x 16 mm
dk = Hodediameter12 mm
k = Hodehøyde4,6 mm
Bits3
VE50 stk.
NOK 55,30
(NOK 1,11 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784227711
Utføring
DimensjonM6 x 20 mm
dk = Hodediameter12 mm
k = Hodehøyde4,6 mm
Bits3
VE50 stk.
NOK 57,80
(NOK 1,16 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784227728
Utføring
DimensjonM6 x 25 mm
dk = Hodediameter12 mm
k = Hodehøyde4,6 mm
Bits3
VE50 stk.
NOK 62,50
(NOK 1,25 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784227735
Utføring
DimensjonM6 x 30 mm
dk = Hodediameter12 mm
k = Hodehøyde4,6 mm
Bits3
VE50 stk.
NOK 67,80
(NOK 1,36 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784227742
Utføring
DimensjonM6 x 40 mm
dk = Hodediameter12 mm
k = Hodehøyde4,6 mm
Bits3
VE50 stk.
NOK 84,30
(NOK 1,69 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784227759
Utføring
DimensjonM6 x 50 mm
dk = Hodediameter12 mm
k = Hodehøyde4,6 mm
Bits3
VE50 stk.
NOK 88,20
(NOK 1,76 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784227766
Utføring
DimensjonM6 x 60 mm
dk = Hodediameter12 mm
k = Hodehøyde4,6 mm
Bits3
VE50 stk.
NOK 110,00
(NOK 2,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784227773
Utføring
DimensjonM6 x 70 mm
dk = Hodediameter12 mm
k = Hodehøyde4,6 mm
Bits3
VE25 stk.
NOK 85,50
(NOK 3,42 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 4317784227780
Utføring
DimensjonM6 x 80 mm
dk = Hodediameter12 mm
k = Hodehøyde4,6 mm
Bits3
VE25 stk.
NOK 150,00
(NOK 6,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Linseskrue, linseskrue, linse-skrue, linseskruer, linseskrue din 965, din 965, linseskrue e-norm, linseskrue e-normpro, linseskrue stjernespor, linseskrue stjernespor h, linseskrue stjernespor phillips, linseskrue phillips, linseskrue rustfritt stål, linseskrue rustfritt stål a2, linseskrue rustfri, linseskrue nøkkelvidde iso, linseskrue i salgspakning, skruer i rustfritt stål, skrue i rustfritt stål, Linseskruer, Skrue, Skruer, Verktøy, Verktøy