Linseskrue - E-NORMpro - DIN 7985 - elforsinket - Pris per pakke

Bruksområde
  • Linseskruen er ideell for universell bruk.
Beskrivelse
  • Linseskruen har et krysspor H (Phillips).
  • Linseskruene leveres i en salgsforpakning med helleåpning og lokk som kan lukkes igjen.
Teknisk informasjon
  • Materiale - galvanisk forsinket
  • Pris per pakke
* ISO-mål
Gjennomføring (34)
avgrensning utvalg
Dimensjon
dk = Hodediameter
k = Hodehøyde
Bits
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Dimensjon dk = Hodediameter k = Hodehøyde Bits VE Pris eksl. moms
4317784058308 M3 x 6 mm 6/5,6 mm* 2,4 mm 1 100 stk.
NOK 32,20
(NOK 0,32 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4317784058322 M3 x 10 mm 6/5,6 mm* 2,4 mm 1 100 stk.
NOK 32,20
(NOK 0,32 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4317784058339 M3 x 12 mm 6/5,6 mm* 2,4 mm 1 100 stk.
NOK 34,40
(NOK 0,34 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4317784058346 M3 x 16 mm 6/5,6 mm* 2,4 mm 1 100 stk.
NOK 36,80
(NOK 0,37 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4317784058353 M3 x 20 mm 6/5,6 mm* 2,4 mm 1 100 stk.
NOK 38,90
(NOK 0,39 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4317784058360 M3 x 25 mm 6/5,6 mm* 2,4 mm 1 100 stk.
NOK 44,70
(NOK 0,45 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4317784058377 M3 x 30 mm 6/5,6 mm* 2,4 mm 1 100 stk.
NOK 42,20
(NOK 0,42 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4317784058384 M4 x 10 mm 8 mm 3,1 mm 2 100 stk.
NOK 41,60
(NOK 0,42 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4317784058391 M4 x 12 mm 8 mm 3,1 mm 2 100 stk.
NOK 47,00
(NOK 0,47 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4317784058407 M4 x 16 mm 8 mm 3,1 mm 2 100 stk.
NOK 52,50
(NOK 0,53 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4317784058414 M4 x 20 mm 8 mm 3,1 mm 2 100 stk.
NOK 48,00
(NOK 0,48 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4317784058421 M4 x 25 mm 8 mm 3,1 mm 2 100 stk.
NOK 58,30
(NOK 0,58 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4317784058438 M4 x 30 mm 8 mm 3,1 mm 2 100 stk.
NOK 59,80
(NOK 0,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4317784058445 M4 x 35 mm 8 mm 3,1 mm 2 100 stk.
NOK 64,60
(NOK 0,65 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4317784058452 M4 x 40 mm 8 mm 3,1 mm 2 100 stk.
NOK 74,30
(NOK 0,74 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4317784058469 M4 x 50 mm 8 mm 3,1 mm 2 100 stk.
NOK 79,40
(NOK 0,79 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4317784058476 M5 x 16 mm 10/9,5 mm* 3,8/3,7 mm* 2 100 stk.
NOK 64,30
(NOK 0,64 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4317784058483 M5 x 20 mm 10/9,5 mm* 3,8/3,7 mm* 2 100 stk.
NOK 71,20
(NOK 0,71 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4317784058490 M5 x 25 mm 10/9,5 mm* 3,8/3,7 mm* 2 100 stk.
NOK 76,90
(NOK 0,77 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4317784058506 M5 x 30 mm 10/9,5 mm* 3,8/3,7 mm* 2 100 stk.
NOK 96,30
(NOK 0,96 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4317784058513 M5 x 35 mm 10/9,5 mm* 3,8/3,7 mm* 2 100 stk.
NOK 104,00
(NOK 1,04 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4317784058520 M5 x 40 mm 10/9,5 mm* 3,8/3,7 mm* 2 100 stk.
NOK 81,80
(NOK 0,82 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4317784058537 M5 x 50 mm 10/9,5 mm* 3,8/3,7 mm* 2 100 stk.
NOK 117,00
(NOK 1,17 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4317784058544 M5 x 60 mm 10/9,5 mm* 3,8/3,7 mm* 2 50 stk.
NOK 69,30
(NOK 1,39 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4317784058551 M6 x 16 mm 12 mm 4,6 mm 3 50 stk.
NOK 53,60
(NOK 1,07 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4317784058568 M6 x 20 mm 12 mm 4,6 mm 3 50 stk.
NOK 60,60
(NOK 1,21 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4317784058575 M6 x 25 mm 12 mm 4,6 mm 3 50 stk.
NOK 67,40
(NOK 1,35 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4317784058582 M6 x 30 mm 12 mm 4,6 mm 3 50 stk.
NOK 72,30
(NOK 1,45 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4317784058599 M6 x 35 mm 12 mm 4,6 mm 3 50 stk.
NOK 82,60
(NOK 1,65 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4317784058605 M6 x 40 mm 12 mm 4,6 mm 3 50 stk.
NOK 75,20
(NOK 1,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4317784058612 M6 x 50 mm 12 mm 4,6 mm 3 50 stk.
NOK 88,00
(NOK 1,76 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4317784058629 M6 x 60 mm 12 mm 4,6 mm 3 50 stk.
NOK 102,00
(NOK 2,04 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4317784058636 M6 x 70 mm 12 mm 4,6 mm 3 25 stk.
NOK 67,40
(NOK 2,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4317784058643 M6 x 80 mm 12 mm 4,6 mm 3 25 stk.
NOK 70,40
(NOK 2,82 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Linseskrue, linseskrue, linse-skrue, linseskruer, linseskrue din 965, din 965, linseskrue e-norm, linseskrue e-normpro, linseskrue krysspor, linseskrue krysspor h, linseskrue krysspor phillips, linseskrue phillips, linseskrue forsinket, linseskrue galvanisk forsinket, linseskrue nøkkelvidde iso, linseskrue i salgsforpakning, Skrue, Skruer, Linseskruer, Verktøy, Verktøy