Lite lamellhjul KM 613 - for metall - korund - skaft-Ø 3 mm - K 60 til K 240 - forpakningsenhet 10 stk. - pris per forpakningsenhet

Bruksområde
  • Lite lamellhjul med skaft for bearbeiding av metall og steder som er vanskelige å nå
  • Spesielt godt egnet for radiell bruk
Beskrivelse
  • universelt anvendelig på rettslipere, slipemaskiner, benkslipere og bøyelig aksel
Teknisk informasjon
  • Binding av slipekorn - kunstharpiks
  • Korntype - korund
  • Kornstørrelse - K 40 til K 320
  • Skaft-Ø - 3 mm
  • Tillatt turtall - 25400 o/min
Levering kun i angitte forpakningsenheter! Priser per forpakningsenhet!
Gjennomføring (7)
avgrensning utvalg
Lamellhjul-Ø x høyde x skaft-Ø
Kornstørrelse
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 658451053006
Utføring
Lamellhjul-Ø x høyde x skaft-Ø30 x 5 x 3 mm
KornstørrelseK 60
Forpakningsenhet10 stk.
NOK 491,00
(NOK 49,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658451053008
Utføring
Lamellhjul-Ø x høyde x skaft-Ø30 x 5 x 3 mm
KornstørrelseK 80
Forpakningsenhet10 stk.
NOK 407,00
(NOK 40,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658451053012
Utføring
Lamellhjul-Ø x høyde x skaft-Ø30 x 5 x 3 mm
KornstørrelseK 120
Forpakningsenhet10 stk.
NOK 409,00
(NOK 40,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658451003006
Utføring
Lamellhjul-Ø x høyde x skaft-Ø30 x 10 x 3 mm
KornstørrelseK 60
Forpakningsenhet10 stk.
NOK 502,00
(NOK 50,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658451003008
Utføring
Lamellhjul-Ø x høyde x skaft-Ø30 x 10 x 3 mm
KornstørrelseK 80
Forpakningsenhet10 stk.
NOK 416,00
(NOK 41,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658451003012
Utføring
Lamellhjul-Ø x høyde x skaft-Ø30 x 10 x 3 mm
KornstørrelseK 120
Forpakningsenhet10 stk.
NOK 418,00
(NOK 41,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658451003024
Utføring
Lamellhjul-Ø x høyde x skaft-Ø30 x 10 x 3 mm
KornstørrelseK 240
Forpakningsenhet10 stk.
NOK 421,00
(NOK 42,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: lamellhjul, Lamellhjul, Lamellhjul, lamellslipeskive, klingspor, sandpapir