Mikrotilkoblingsklemme - Merkespenning 100 V - Merkestrøm 6 A

Bruksområde
  • Mikrotilkoblingsklemme for massive kobberledere.
Beskrivelse
  • rask og sikker kabling av entrådede ledere i svakstrømsinstallasjoner
  • kan rekkeplasseres
Teknisk informasjon
  • Merkespenning - 100 V
  • Merkestrøm - 6 A
Gjennomføring (4)
avgrensning utvalg
Klemoppsett
Farge
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 38125243308
Utføring
Klemoppsett8 x 0,6-0,8 mm²
Fargelysegrå
Forpakningsenhet50 stk.
NOK 260,00
(NOK 5,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38125243808
Utføring
Klemoppsett8 x 0,6-0,8 mm²
Fargerød
Forpakningsenhet50 stk.
NOK 260,00
(NOK 5,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38125243304
Utføring
Klemoppsett4 x 0,6-0,8 mm²
Fargelysegrå
Forpakningsenhet100 stk.
NOK 338,00
(NOK 3,38 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38125243804
Utføring
Klemoppsett4 x 0,6-0,8 mm²
Fargerød
Forpakningsenhet100 stk.
NOK 312,00
(NOK 3,12 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Mikrotilkoblingsklemme, Installasjonsklemmer, WAGO-klemme, Tilkoblingsklemme, Tilkoblingsklemme, Mikrotilkoblingsklemme WAGO