Oljebsorberende PIG® filtermatteinnlegg - absorberer 60,6 til 124,9 l/VE - 38 x 46 eller 91 x 91 cm - VE 5 til 50 stk. - Pris per VE

Bruksområde
  • Den oljeabsorberende PIG® filtermatten er ideell for bruk i nærheten av sluk, rør, avløp, lagringstanker, avrullingscontainere, kjøretøy og andre oljete maskiner. Den kan også brukes som gjennomstrømningsfilter for vaskebøtter og andre beholdere med oljeholdig vann. Takket være UV-bestandigheten er sugeマットen egnet for utendørs bruk, men ikke til bruk på vann, da matten ikke flyter. Filtermatten absorberer olje, men lar vann strømme gjennom, noe som gjør den perfekt for utendørs avløp og regnvannsfiltrering.
Beskrivelse
  • Den oljeabsorberende PIG® filtermatten består av en blanding av polyester, nylon, polypropylen og bico. Den inneholder 85 % resirkulerte fibre, noe som gjør den ideell i situasjoner der miljøvennlige produkter er ønsket eller påkrevd. Filtermatten tar opp hydraulikkvæske, motorolje og andre væsker på oljebasis fra vann før de havner i vassdrag, slik at bare rent vann kan slippe gjennom.
Teknisk informasjon
  • Materiale - 65 % polyester, 10 % nylon, 10 % polypropylen, 15 % bico (lavsmeltende polyester)
  • Resirkuleringsinnhold - 85 % syntetiske resirkulerte fibre
  • Farge - Grå
  • Absorpsjonsmengde - 60,6 til 124,9 l/VE
  • Størrelse - 38 x 46 eller 91 x 91 cm
  • VE - 5 til 50 stk.
  • Pris per stk.
Gjennomføring (4)
avgrensning utvalg
Størrelse
Absorpsjonsmengde
Emballasje
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 9050000M1202
Utføring
Størrelse38 x 46 cm
Absorpsjonsmengde75,7 l/VE
EmballasjeVakuumpakking
VE30 stk.
NOK 1.300,00
(NOK 43,33 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 9050000M1203
Utføring
Størrelse38 x 46 cm
Absorpsjonsmengde75,7 l/VE
EmballasjeDispenserboks
VE30 stk.
NOK 1.310,00
(NOK 43,67 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 9050000M1201
Utføring
Størrelse38 x 46 cm
Absorpsjonsmengde124,9 l/VE
EmballasjeVakuumpakking
VE50 stk.
NOK 2.690,00
(NOK 53,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 9050000M1206
Utføring
Størrelse91 x 91 cm
Absorpsjonsmengde60,6 l/VE
EmballasjeVakuumpakking
VE5 stk.
NOK 1.600,00
(NOK 320,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: PIG® filtermatteinnlegg, PIG® filtermatte, PIG® oljefiltermatte, Oljebsorberende PIG® filtermatteinnlegg, Oljebsorberende filtermatteinnlegg, Oljebsorberende filtermatte, Filtermatte olje, Filtrere olje, Filtrere olje fra vann, Absorbere olje, Suge opp olje