Oljemalingspensel - Toray-hår - størrelse 2 til 20 - pakning à 6 stk. - pris per pakning - langt skaft

Bruksområde
  • Oljemalingspenselen er egnet for fint lakkearbeid og skrift.
Beskrivelse
  • Oljemalingspenselen er gullfarget, flat og har et langt skaft.
Teknisk informasjon
  • Materiale - Toray-hår
  • Størrelse - 2 til 20
  • Farge - gullfarget
  • Pakning - 6 stk.
  • Pris per pakning
Minstkjøpmende 6 stykker Pris per stykk
Gjennomføring (6)
avgrensning utvalg
Størrelse
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 106700066002
Utføring
Størrelse4 mm
VE6 stk.
Pris per pakning
Produktsikkerhet
NOK 417,00
(NOK 69,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 106700066004
Utføring
Størrelse5,1 mm
VE6 stk.
Pris per pakning
Produktsikkerhet
NOK 475,00
(NOK 79,17 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 106700066006
Utføring
Størrelse6,3 mm
VE6 stk.
Pris per pakning
Produktsikkerhet
NOK 554,00
(NOK 92,33 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 106700066008
Utføring
Størrelse8,8 mm
VE6 stk.
Pris per pakning
Produktsikkerhet
NOK 600,00
(NOK 100,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 106700066010
Utføring
Størrelse10 mm
VE6 stk.
Pris per pakning
Produktsikkerhet
NOK 691,00
(NOK 115,17 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 106700066012
Utføring
Størrelse11,3 mm
VE6 stk.
Pris per pakning
Produktsikkerhet
NOK 824,00
(NOK 137,33 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Storch, Oljemalingspensel, Oljemalingspensel, Oljemalingspensel, Oljemalingspensel, Pensel, Oljemalingspensel, Toray-hår pensel