Overfalsmutter - M 10x1 til M 18x1,5 - SW 14 til 22 mm - pakningsenhet 20 stk.

Bruksområde
  • Overfalsmutteren er egnet for bruk i kombinasjon med en lavtrykksnippel med lavtrykkslange samt slangehylser.
  • Overfalsmutteren brukes i industrielle anlegg, kjøretøyteknikk, letthydraulikk, hobbyformål og til olje-, drivstoff- og vannslanger.
Beskrivelse
  • Med overfalsmutteren, montert på en lavtrykksnippel, kan man ved hjelp av den tilhørende lavtrykks-slangepressen, i kombinasjon med slangehylser og lavtrykkslange, fremstille nøyaktige slangeledninger selv.
  • Overfalsmutteren muliggjør montering på et eksisterende utvendig gjengeparti (med tilhørende tetningskonus, i dette tilfellet 60°C).
Teknisk informasjon
  • Materiale - forsinket stål
  • DIN 3870 form B egnet for ND-slangenippel DIN 3863: tetningskonus 60°
  • Innvendig gjenge - M 10x 1 til M18 x 1,5 mm
  • Nominell vidde (NW) - 3 til 10
  • Nøkkelvidde (SW) - 14 til 22 mm
  • Pakningsenhet - 20 stk.
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Nominell vidde
Innvendig gjenge
Nøkkelvidde
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 96004260531330540
Utføring
Nominell vidde3
Innvendig gjengeM 10x1
Nøkkelvidde14 mm
VE20 stk.
NOK 765,00
(NOK 38,25 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 96004260531330557
Utføring
Nominell vidde8
Innvendig gjengeM 16x1,5
Nøkkelvidde19 mm
VE20 stk.
NOK 263,00
(NOK 13,15 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 96004260531330564
Utføring
Nominell vidde10
Innvendig gjengeM 18x1,5
Nøkkelvidde22 mm
VE20 stk.
NOK 407,00
(NOK 20,35 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne artikel er tibehør til...
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Lavtrykksnippel, Nippel, ND-nippel, Overfalsmutter, Påskruningskobling, Overfalskobling, Gjengemutter, Slangenippel, Slangestuss, Slangestusser