PFERD COMBIDISC-slipeskive CDR - VICTOGRAIN-COOL - Utvendig ø 38 til 75 mm - Pris per pakkeenhet

Bruksområde
  • PFERD COMBIDISC-slipeskiven CDR er egnet for svært aggressiv sliping med optimal avvirkningskapasitet på stålmaterialer, harde og dårlig varmeledende materialer i metallbearbeiding.
Beskrivelse
  • VICTOGRAIN-slipekorn garanterer en optimal, konstant toppform.
  • Slipeaktive tilsetningsstoffer i belegget oppnår en betydelig høyere avvirkningskapasitet, forhindrer tilstopping og gir en kjøligere sliping.
  • COMBIDISC-skivene gir høy økonomisk effektivitet gjennom raskt verktøybytte.
  • Enkel håndtering og vibrasjonsfattig arbeid gjør arbeidet med COMBIDISC-slipeskiven svært komfortabelt.
  • Det oppstår ingen forstyrrelser under bruk ved liming, glidning eller løsning.
  • Bruk slipeolje som er egnet for materialet.
Teknisk informasjon
  • Slipemidler - VICTOGRAIN-COOL
  • Oppspenningssystem - CDR
  • Utvendig ø - 38 til 75 mm
  • Opt. turtall - 2 500 til 16 000
  • Pakkeenhet - 50 til 100 stk.
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Utvendig ø
Opt. turtall
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 694279900100
Utføring
BetegnelseCDR 38 VICTOGRAIN-COOL
Utvendig ø38 mm
Opt. turtall5.000–16.000
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 2.030,00
(NOK 20,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 694279900200
Utføring
BetegnelseCDR 50 VICTOGRAIN-COOL
Utvendig ø50 mm
Opt. turtall3.800–13.000
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 2.870,00
(NOK 28,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 694279900300
Utføring
BetegnelseCDR 75 VICTOGRAIN-COOL
Utvendig ø75 mm
Opt. turtall2.500–9.000
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.940,00
(NOK 38,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: PFERD COMBIDISC-slipeskive CDR, Rengjøringsslipeskive, Rengjøringsslipeskive, Rengjøringsslipeskive, Slipeskive, Slipeskive, Slipeskive, rengjøre, Lakkfjerning, Lakk, Avkalking, Kalk, Fjerning av anløpingsfarger, Anløpingsfarger, Rustfjerning, Rust, Limfjerning, Lim, Verktøykonstruksjon, Maskinkonstruksjon, Formkonstruksjon, Luftfartsindustri, Romfartsindustri, Motorreparasjon, Beholderkonstruksjon, Apparatkonstruksjon, CD, Oppspenningssystem CD, PFERD COMBIDISC®, COMBIDISC, COMBIDISC®, PFERD COMBIDISC®, VICTOGRAIN-COOL