PFERD COMBIDISC-småfibersliper CDF - VICTOGRAIN-COOL - Utvendig ø 38 til 75 mm - Pris per pakkeenhet

Bruksområde
  • PFERD COMBIDISC-småfibersliper CDFR er egnet for svært aggressiv flate- og kantsliping med maksimal slipeeffekt på stålmaterialer, harde og dårlig varmeledende materialer i metallbearbeiding.
Beskrivelse
  • VICTOGRAIN-slipekorn garanterer en ultimate, konstant toppform.
  • Fiberryggen forsterker slipebladet og forbedrer materialfjerningen betraktelig.
  • Slipeaktive tilsetninger i belegget gir en betydelig høyere slipeeffekt, forhindrer tilstopping og sørger for en kjøligere sliping.
  • COMBIDISC-ene gir høy kostnadseffektivitet gjennom raskt verktøybytte.
  • Enkel håndtering og vibrasjonsfattig arbeid gir høy komfort.
  • Det oppstår ingen forstyrrelser under bruk ved liming, forskyvning eller løsning.
  • Bruk slipeolje som er egnet for materialet.
Teknisk informasjon
  • Slipemidler - VICTOGRAIN-COOL
  • Oppspenningssystem - CD
  • Utvendig ø - 38 til 75 mm
  • Opt. omdr./min. - 2.500–16.000
  • Pakkeenhet - 50 til 100 stk.
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Utvendig ø
Opt. omdr./min.
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 658142703836
Utføring
BetegnelseCDF 38 VICTOGRAIN-COOL 36
Utvendig ø38 mm
Opt. omdr./min.5.000–16.000
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 2.360,00
(NOK 23,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658142705036
Utføring
BetegnelseCDF 50 VICTOGRAIN-COOL 36
Utvendig ø50 mm
Opt. omdr./min.3.800–13.000
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 3.310,00
(NOK 33,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658142707536
Utføring
BetegnelseCDF 75 VICTOGRAIN-COOL 36
Utvendig ø75 mm
Opt. omdr./min.2.500–9.000
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 2.360,00
(NOK 47,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: PFERD COMBIDISC-småfibersliper CDF, VICTOGRAIN-COOL, Rengjøringsslipetallerken, Rengjørings-slipetallerken, Rengjøringsslipetallerken, Slipetallerken, Slipe-tallerken, Slipe tallerken, rengjøre, Lakkfjerning, Lakk, Fjerning av glødeskal, Glødeskal, Fjerning av anløpingsfarger, Anløpingsfarger, Rustfjerning, Rust, Limfjerning, Lim, Verktøyproduksjon, Maskinteknikk, Formproduksjon, Luftfartsindustri, Romfartsindustri, Motorreparasjon, Beholderproduksjon, Apparatproduksjon, CD, Oppspenningssystem CD, PFERD COMBIDISC®, COMBIDISC, COMBIDISC®, PFERD COMBIDISC®, VICTOGRAIN-COOL