PFERD POLICLEAN-PLUS-skive PCLS PLUS - Korund A - utvendig ø 75 til 150 mm - bredde 13 mm - hull-ø 6 og 13 mm - pris per forpakning

Bruksområde
  • PFERD POLICLEAN-PLUS-skiven er egnet for grovt rengjøringsarbeid, som f.eks. fjerning av lakk, glødeskal, anløpingsfarger, rust og limrester ved periferisliping.
Beskrivelse
  • POLICLEAN er en grovstrukturert, abrasiv rengjøringsduk utviklet av en spesiell kombinasjon av syntetiske fibre og slipekorn.
  • Slipeskiven har en fleksibel og åpen struktur, noe som forhindrer tilstopping og skaper en kjøligere sliping.
  • Slipeskiven etterlater ingen korroderende rester på arbeidsstykket og tilpasser seg optimalt til arbeidsstykkets kontur.
  • PLUS-utførelsen (blå) har betydelig høyere slipeeffekt med svært god levetid og er svært aggressiv.
  • Skiven bør fortrinnsvis brukes på vinkelslipere med lavt turtall.
  • For best ytelse bør den brukes ved en anbefalt skjærehastighet på 15–20 m/s.
  • Skiven kan brukes på nesten alle materialer.
Teknisk informasjon
  • Slipemidler - Korund A
  • Utvendig ø - 75 til 150 mm
  • Bredde - 13 mm
  • Hull-ø - 6 og 13 mm
  • Opt. turtall - 2 000 til 5 100
  • Maks. turtall - 5 100 til 10 000
  • Forpakning - 6/4 stk.
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Utvendig ø x bredde
Hull-ø
Opt. turtall
Maks. turtall
Passende verktøyholdere
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 694469207600
Utføring
BetegnelsePCLS PLUS 7513/6
Utvendig ø x bredde75 x 13 mm
Hull-ø6 mm
Opt. turtall4.000– 5.100
Maks. turtall10.000
Passende verktøyholderePCLB 6/6/13, PCLB 6/6/26, PCLB 6/6/39
VE6 stk.
Produktsikkerhet
NOK 330,00
(NOK 55,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 694469210100
Utføring
BetegnelsePCLS PLUS 10013/13
Utvendig ø x bredde100 x 13 mm
Hull-ø13 mm
Opt. turtall3.000– 3.800
Maks. turtall7.500
Passende verktøyholderePCLB 6/13/13, PCLB 6/13/26, PCLB 8/13/13, PCLB 8/13/26
VE4 stk.
Produktsikkerhet
NOK 477,00
(NOK 119,25 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 694469215100
Utføring
BetegnelsePCLS PLUS 15013/13
Utvendig ø x bredde150 x 13 mm
Hull-ø13 mm
Opt. turtall2.000– 2.500
Maks. turtall5.100
Passende verktøyholderePCLB 6/13/13, PCLB 6/13/26, PCLB 8/13/13, PCLB 8/13/26
VE4 stk.
Produktsikkerhet
NOK 765,00
(NOK 191,25 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: PFERD POLICLEAN-PLUS-skive PCLS PLUS, Korund, Slipeskive, Slipeskiver, Slipeskive, Slipeskiver, Slipeskive, Slipeskiver, PFERD slipeskive, PFERD POLICLEAN® slipeskive, Rengjøringsduk, Slipeskive med rengjøringsduk, Rengjøring, Limfjerning, Lakkfjerning, Fjerning av rust, Fjerning av glødeskal, Smussfjerning, POLICLEAN®, PFERD