PIG® Essentials Oil-Only-oljelense - Ø 13 eller 20 cm - Lengde 3 eller 6 m - for 114 eller 144 l/pakke - Pakke med 2 eller 4 stk. - Pris per pakke

Bruksområde
  • PIG® Essentials Oil-Only-oljelense er egnet for langvarig bruk på vann. Den fungerer som et innemmmingssystem som er stort nok til å fjerne søl i nesten alle størrelser.
Beskrivelse
  • PIG® Essentials Oil-Only-oljelense er fylt med et sterkt absorberende fyllmateriale og omgitt av et rivefast nylonnett. Lensen synker ikke selv om den er fullstendig mettet med olje. Fyllet av polypropylen er hydrofobt; det avviser vann (og flyter på det), men absorberer oljer og andre hydrokarboner. Snorer av nylon og den rivefaste utførelsen sørger for ekstra styrke ved utlegging og opphenting. Lensene er utstyrt med kroker og koblingsringer, noe som gjør det enkelt og effektivt å koble dem sammen. De integrerte koblingene kan brukes til å lage et innemmmingssystem som er stort nok til å fjerne søl i nesten alle størrelser. Den hvite fargen gjør det lett å se når absorpsjonsmiddelet er fullstendig mettet. På den måten kastes ikke oljelensen for tidlig, og man sparer penger.
Teknisk informasjon
  • Materiale fyll og skall - Polypropylen
  • Materiale nett - Polyester
  • Materiale maskinvare - Metall
  • Farge - Hvit
  • Absorpsjonskapasitet - 113,6 eller 143,8 liter / pakke
  • Diameter - 13 eller 20 cm
  • Lengde - 3 eller 6 m
  • Pakke - 2 eller 4 lenser
  • Pris per pakke
Gjennomføring (4)
avgrensning utvalg
Ø
Lengde
Absorpsjonskapasitet
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 9050OB133000
Utføring
Ø13 cm
Lengde3 m
Absorpsjonskapasitet113,6 l/pakke
VE4 stk.
NOK 1.760,00
(NOK 440,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 9050OB136000
Utføring
Ø13 cm
Lengde6 m
Absorpsjonskapasitet113,6 l/pakke
VE2 stk.
NOK 1.760,00
(NOK 880,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 9050OB203000
Utføring
Ø20 cm
Lengde3 m
Absorpsjonskapasitet143,8 l/pakke
VE4 stk.
NOK 2.640,00
(NOK 660,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 9050OB206000
Utføring
Ø20 cm
Lengde6 m
Absorpsjonskapasitet143,8 l/pakke
VE2 stk.
NOK 2.640,00
(NOK 1.320,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: PIG® Essentials Oil-Only-oljelense, Innemmmingssystem, Oljelense, PIG oljelense, Absorpsjonsmiddel, Absorpsjonspølser, Absorbere olje, Oljeabsorpsjon, Demme opp olje, Oljeinnemming, Absorbere hydrokarboner, Demme opp hydrokarboner