PP T-slangekobling - Ø 3 mm til 15 mm - opptil +135°C - pakke à 10 stk - pris per pakke

Bruksområde
  • T-slangekobling for tilkobling av 3 slanger med samme diameter
Beskrivelse
  • for slanger med innvendig diameter 3,0 til 15 mm
  • for forgrening fra en hovedledning eller sammenslåing av 2 slanger til én slange
  • bruddsikker og næringsmiddelgodkjent
  • god kjemisk bestandighet mot syrer, baser og andre kjemikalier
  • Konstruksjon slangestuss sylindrisk
Teknisk informasjon
  • Materiale - PP (polypropylen)
  • Temperaturområde - 0°C til 135°C
  • Farge - natur
Gjennomføring (6)
avgrensning utvalg
Slange-Ø innvendig
Materiale
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 9777187050004
Utføring
Slange-Ø innvendig4 mm
MaterialePP
VE10 stk
Produktsikkerhet
NOK 87,70
(NOK 8,77 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 9777187050006
Utføring
Slange-Ø innvendig6 mm
MaterialePP
VE10 stk
Produktsikkerhet
NOK 109,00
(NOK 10,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 9777187050008
Utføring
Slange-Ø innvendig8 mm
MaterialePP
VE10 stk
Produktsikkerhet
NOK 127,00
(NOK 12,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 9777187050010
Utføring
Slange-Ø innvendig10 mm
MaterialePP
VE10 stk
Produktsikkerhet
NOK 145,00
(NOK 14,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 9777187050012
Utføring
Slange-Ø innvendig12 mm
MaterialePP
VE10 stk
Produktsikkerhet
NOK 170,00
(NOK 17,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 9777187050014
Utføring
Slange-Ø innvendig14 mm
MaterialePP
VE10 stk
Produktsikkerhet
NOK 197,00
(NOK 19,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Slangekoblinger, Slangekoblinger, Laborkobling, Laborslange, Slangekobling, T-grenrør, T-grenrør, T-grenrør plast, T-slangekobling, PP, Polypropylen, Bürkle