Plastbøtte - oval, volum 18,0 l - hvit - med lokk - "Jokey"

Bruksområde
  • Plastbøtte 18,0 l for lagring og oppbevaring av faste og flytende medier
Beskrivelse
  • Enkeltkantet låsesystem sikrer perfekt tetthet i alle posisjoner samt enkel åpning og lukking av beholderen
  • maskinvennlig, stablesikker grunnkonstruksjon
  • utstyrt med sikring mot at lokket løsner
  • Bøyle uten rulle
  • med lokk
Teknisk informasjon
  • ISO-volum - 18,0 liter
  • Øvre diameter - 391x301 mm
  • Høyde med lokk - 270 mm
  • Materiale - PP (polypropylen)
  • Bøyle - metall med rulle
Gjennomføring (4)
avgrensning utvalg
Pakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Pakningsenhet Pris eksl. moms
955211301800 1 stk.
955211301801 40 stk.
NOK 5.290,00
(NOK 132,25 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
955211301802 320 stk.
NOK 40.000,00
(NOK 125,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
955211301803 1600 stk.
NOK 153.800,00
(NOK 96,13 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: bøtte, beger, plastbøtte, plastbøtte, plastbøtte, plastbøtte