Polerskive - PFERD - med og uten metallinnlegg - for for- og høyglanspolering - PE 1, 5 eller 10 stk. - Pris per stk. og PE

Bruksområde
  • polerskiven egner seg til forpolering og høyglanspolering av plastdeler, til polering av hardmetall-skjærekniver, til forpolering av armaturer, til høyglanspolering av komponenter av rustfritt stål (INOX)
Beskrivelse
  • polerskive av filt, kan profileres fritt og er tilgjengelig med og uten metallinnlegg
  • polerskiven med metallinnlegg sørger for økt materialfjerning ved forpolering (skal brukes med diamantslipepastaer, pasta er ikke inkludert i leveransen)
  • skiven brukes hovedsakelig på verktøyets omkrets
  • ved en kutthastighet på 5 til 10 m/s oppnås de beste resultatene med polerskiven
  • av sikkerhetsgrunner må det maksimale tillatte turtallet ikke overskrides
Teknisk informasjon
  • Materiale Slipemidler - Filt
  • Utførelse - middels og middels med metallinnlegg
  • Mål (D x T) - 17 x 5 til 200 x 30 mm
  • Boringsdiameter - 2 til 20 mm
  • Anbefalt turtall - 500 til 11000 min-¹
  • Maks. tillatt turtall - 3000 til 28000 min-¹
  • PE - 1, 5 eller 10 stk.
  • Pris per stk. og PE
Gjennomføring (14)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Utførelse
Mål (D x T)
Borings-Ø
Anbefalt turtall
Maks. tillatt turtall
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 658344367420
Utføring
BetegnelseFK SC 20030/20 M
Utførelsemiddels
Mål (D x T)200 x 30 mm
Borings-Ø20 mm
Anbefalt turtall500 - 1000 min-¹
Maks. tillatt turtall3000 min-¹
VE1 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.320,00
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658344367320
Utføring
BetegnelseFK SC 15025/20 M
Utførelsemiddels
Mål (D x T)150 x 25 mm
Borings-Ø20 mm
Anbefalt turtall600 - 1200 min-¹
Maks. tillatt turtall4000 min-¹
VE1 stk.
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658344367220
Utføring
BetegnelseFK SC 12520/20 M
Utførelsemiddels
Mål (D x T)125 x 20 mm
Borings-Ø20 mm
Anbefalt turtall750 - 1500 min-¹
Maks. tillatt turtall4900 min-¹
VE1 stk.
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658344367110
Utføring
BetegnelseFK SC 10020/10 M
Utførelsemiddels
Mål (D x T)100 x 20 mm
Borings-Ø10 mm
Anbefalt turtall900 til 1800 min-¹
Maks. tillatt turtall6100 min-¹
VE1 stk.
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658344367010
Utføring
BetegnelseFK SC 8010/10 M
Utførelsemiddels
Mål (D x T)80 x 10 mm
Borings-Ø10 mm
Anbefalt turtall1000 - 2000 min-¹
Maks. tillatt turtall7500 min-¹
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 537,00
(NOK 107,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658344367007
Utføring
BetegnelseFK SC 3005/2 M
Utførelsemiddels
Mål (D x T)30 x 5 mm
Borings-Ø2 mm
Anbefalt turtall3000 - 6000 min-¹
Maks. tillatt turtall20000 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 634,00
(NOK 63,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658344367006
Utføring
BetegnelseFK SC 2005/2 M
Utførelsemiddels
Mål (D x T)20 x 5 mm
Borings-Ø2 mm
Anbefalt turtall5000 - 10000 min-¹
Maks. tillatt turtall23500 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 560,00
(NOK 56,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658344367005
Utføring
BetegnelseFK SC 1705/2 M
Utførelsemiddels
Mål (D x T)17 x 5 mm
Borings-Ø2 mm
Anbefalt turtall5600 - 11000 min-¹
Maks. tillatt turtall28000 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 539,00
(NOK 53,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658344331252
Utføring
BetegnelseFK SC 12520/20 MS
Utførelsemiddels, med metallinnlegg
Mål (D x T)125 x 20 mm
Borings-Ø20 mm
Anbefalt turtall750 - 1500 min-¹
Maks. tillatt turtall4900 min-¹
VE1 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.070,00
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658344331002
Utføring
BetegnelseFK SC 10020/10 MS
Utførelsemiddels, med metallinnlegg
Mål (D x T)100 x 20 mm
Borings-Ø10 mm
Anbefalt turtall900 - 1800 min-¹
Maks. tillatt turtall6100 min-¹
VE1 stk.
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658344330801
Utføring
BetegnelseFK SC 8010/10 MS
Utførelsemiddels, med metallinnlegg
Mål (D x T)80 x 10 mm
Borings-Ø10 mm
Anbefalt turtall1000 - 2000 min-¹
Maks. tillatt turtall7500 min-¹
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.370,00
(NOK 274,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658344316010
Utføring
BetegnelseFK SC 6010/6 M
Utførelsemiddels
Mål (D x T)60 x 10 mm
Borings-Ø6 mm
Anbefalt turtall1500 - 3000 min-¹
Maks. tillatt turtall10000 min-¹
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 359,00
(NOK 71,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658344101742
Utføring
BetegnelseFK SC 3007/6 M
Utførelsemiddels
Mål (D x T)30 x 7 mm
Borings-Ø6 mm
Anbefalt turtall3000 - 6000 min-¹
Maks. tillatt turtall20000 min-¹
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 344,00
(NOK 68,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658344101732
Utføring
BetegnelseFK SC 4509/6 M
Utførelsemiddels
Mål (D x T)45 x 9 mm
Borings-Ø6 mm
Anbefalt turtall2000 - 4000 min-¹
Maks. tillatt turtall13500 min-¹
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 414,00
(NOK 82,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Slipestift, Slipestift, Slipestift, Slipestift, PFERD Slipestift, Filtstift, Filtstifter, Filtstift, Filtstifter, PFERD Filtstift, Polerstift, Polerstifter, Polerstift, Polerstifter, PFERD Polerstift, polering, forpolering, høyglanspolering, polering av rustfritt stål, polering av plast, Bearbeiding av radier, Bearbeiding av konturer, Filt, PFERD, fritt profilerbar filtstift, profilerbar