Polerstift - PFERD - Skaft-Ø 2,35 mm - Dråpeform - Filt - Pakning 10 stk - Pris per pakning

Bruksområde
  • Polerstiftet er egnet til forpolering og høyglanspolering av plastdeler, polering av hardmetall-skjæreverktøy, forpolering av armaturer, høyglanspolering av komponenter i rustfritt stål (INOX) samt bearbeiding av små radier.
Beskrivelse
  • Polerstift i dråpeform av filt, fritt profilerbar
  • ved en skjærehastighet på 5 til 10 m/s oppnås de beste resultatene med polerstiftet.
  • Av sikkerhetsmessige årsaker må ikke maks. tillatt turtall overskrides.
Teknisk informasjon
  • Materiale Slipemidler - Filt
  • Form - Dråpeform
  • Utførelse - medium
  • Mål (D x Dybde) - 6 x 10 eller 10 x 14 mm
  • Skaftdiameter - 2,35 mm
  • Anbefalt turtall - 10000 til 32000 o/min
  • Maks. tillatt turtall - 47500 til 79500 o/min
  • Pakning - 10 stk
  • Pris per pakning
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Mål (D x Dybde)
Anbefalt turtall
Maks. tillatt turtall
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 658244100270
Utføring
BetegnelseFK TRE 0610/2,35 M
Mål (D x Dybde)6 x 10 mm
Anbefalt turtall16000 - 32000 min-¹
Maks. tillatt turtall79500 min-¹
VE10 stk
Produktsikkerhet
NOK 364,00
(NOK 36,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658244100274
Utføring
BetegnelseFK TRE 0812/2,35 M
Mål (D x Dybde)8 x 12 mm
Anbefalt turtall12000 - 24000 min-¹
Maks. tillatt turtall59500 min-¹
VE10 stk
Produktsikkerhet
NOK 378,00
(NOK 37,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658244100278
Utføring
BetegnelseFK TRE 1014/2,35 M
Mål (D x Dybde)10 x 14 mm
Anbefalt turtall10000 - 20000 min-¹
Maks. tillatt turtall47500 min-¹
VE10 stk
Produktsikkerhet
NOK 442,00
(NOK 44,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Slipestift, Slipestifter, Slipesstift, Slipesstifter, PFERD Slipestift, Filtstift, Filtstifter, Filtstift, Filtstifter, PFERD Filtstift, Polerstift, Polerstifter, Polerstift, Polerstifter, PFERD Polerstift, polering, forpolering, høyglanspolering, polering av rustfritt stål, polering av plast, Bearbeiding av radier, Bearbeiding av konturer, Filt, PFERD, fritt profilerbar filtstift, profilerbar, Dråpeform, Slipestift i dråpeform, Dråpeformet slipestift, dråpeformet slipestift