Poliflex-blokker PUR - PFERD Poliflex® - Lengde 115 mm - Bredde 60 mm - Høyde 30 mm - Kornstørrelse 60 til 240 - VE 5 stk - Pris per VE

Bruksområde
  • Poliflex-blokkene PUR er egnet for trinnløs finsliping og strukturering (mattere, stripemattering og satinering). Materialer som rustfritt stål, titan, lett- og ikke-jernholdige metaller, stål opptil 1 200 N/mm2 og mye mer kan bearbeides med slipesteinen.
Beskrivelse
  • Poliflex-blokkene PUR kan enkelt brukes selv på vanskelig tilgjengelige steder som hjørner, takket være deres rombeform.
  • Blokkene kan forminskes etter ønske ved hjelp av en diamant- kappeskive, slik at Poliflex-blokkene tilpasses enhver slipeoppgave.
Teknisk informasjon
  • - Materiale slipemidler - Silisiumkarbid
  • - Lengde 115 mm
  • - Bredde 60 mm
  • - Høyde 30 mm
  • - Kornstørrelse 60 til 240
  • - VE - 5 stk
  • - Pris per VE
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Lengde
Bredde
Høyde
Kornstørrelse
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 658541020060
Utføring
BetegnelsePFB 1156030 CU 60 PUR
Lengde115 mm
Bredde60 mm
Høyde30 mm
Kornstørrelse60
VE5 stk
Produktsikkerhet
NOK 972,00
(NOK 194,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658541020120
Utføring
BetegnelsePFB 1156030 CU 120 PUR
Lengde115 mm
Bredde60 mm
Høyde30 mm
Kornstørrelse120
VE5 stk
Produktsikkerhet
NOK 972,00
(NOK 194,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658541020240
Utføring
BetegnelsePFB 1156030 CU 240 PUR
Lengde115 mm
Bredde60 mm
Høyde30 mm
Kornstørrelse240
VE5 stk
Produktsikkerhet
NOK 972,00
(NOK 194,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Slipekloss, Slipeklosser, Slipekloss, Slipeklosser, PFERD slipekloss, Slipeblokk, Slipeblokker, Slipeblokk, Slipeblokker, PFERD slipeblokk, PFERD Poliflex® slipekloss, PFERD Poliflex® slipeblokk, PFERD, PFERD Poliflex®, Poliflex, Poliflex®, finsliping, Slipekloss for finsliping, Rustfritt stål, Titan, Lettmetall, Ikke-jernholdig metall, finsliping av rustfritt stål, finsliping av titan, finsliping av lettmetall, finsliping av ikke-jernholdig metall, Sveisesømmer, Pressematrise, Smiematrise, polering, Forsliping, matt slipebilde, fint slipebilde, Håndsliping, slipe for hånd, rektangulær slipekloss, rombisk slipekloss, Silisiumkarbid, Silisiumkarbid-slipekloss, Silisiumkarbid-slipeblokk, Blokk, Blokk til sliping