360°-ANSIKT
Polyamid-dobbelfastrulle for tunglast - "TORWEGGE" - kapasitet 500 kg til 4000 kg - Hjulskive polyamid 6 med kulelager
Bruksområde
- for vanlig betong
- Kvalitetsprodukt fra Torwegge
- Hjulskive av polyamid 6 med kulelager
- Ubrekkelig under høy belastning, lav rullemotstand
- Temperaturbestandig -40 ° C til +90 ° C,
- høy kjemikaliebestandighet
- Polyamid 6 kan absorbere og slippe ut fuktighet
- Kraftig sveiset stålkonstruksjon, lakkert svart
- Mellombolt skrudd fast og sikret
- Hjuldiameter - fra 125 mm til 300 mm
- Hjulbredde - 2 x 35 mm til 2 x 60 mm
- Høyde - 177 mm til 375 mm
- Platestørrelse - 170 x 140 mm til 230 x 230 mm
- Hullstørrelse - 140 x 105 mm til 190 x 190 mm
- Skruehulldiameter - 13 mm til 19 mm
- Kapasitet - 500 kg eller 4000 kg
| fra NOK 1.880,00 |
| eksl. NOK 449,00 frakt |
Gjennomføring (5)
avgrensning utvalg
Hjuldiameter
Hjulbredde
Høyde
Platemål
Perforering
Skruehulldiameter
Kapasitet
Artikkelnummer: 952931563900
Utføring
| Hjuldiameter | 125 mm |
| Hjulbredde | 2 x 35 mm |
| Høyde | 177 mm |
| Platemål | 170 x 140 mm |
| Perforering | 140 x 105 mm |
| Skruehulldiameter | 13 mm |
| Kapasitet | 500 kg |
Artikkelnummer: 952931564000
Utføring
| Hjuldiameter | 150 mm |
| Hjulbredde | 2 x 40 mm |
| Høyde | 210 mm |
| Platemål | 170 x 170 mm |
| Perforering | 130 x 130 mm |
| Skruehulldiameter | 13 mm |
| Kapasitet | 1000 kg |
Artikkelnummer: 952931565000
Utføring
| Hjuldiameter | 200 mm |
| Hjulbredde | 2 x 50 mm |
| Høyde | 270 mm |
| Platemål | 200 x 200 mm |
| Perforering | 160 x 160 mm |
| Skruehulldiameter | 17 mm |
| Kapasitet | 2200 kg |
Artikkelnummer: 952931565100
Utføring
| Hjuldiameter | 250 mm |
| Hjulbredde | 2 x 60 mm |
| Høyde | 350 mm |
| Platemål | 230 x 230 mm |
| Perforering | 190 x 190 mm |
| Skruehulldiameter | 19 mm |
| Kapasitet | 2800 kg |
Artikkelnummer: 952931565200
Utføring
| Hjuldiameter | 300 mm |
| Hjulbredde | 2 x 60 mm |
| Høyde | 375 mm |
| Platemål | 230 x 230 mm |
| Perforering | 190 x 190 mm |
| Skruehulldiameter | 19 mm |
| Kapasitet | 4000 kg |
Tilbehør
Vurderinger
Du har ikke angitt en vurdering