Ponal trelim "Super 3" - vannfast - innhold 120 g til 30 kg - pris per stk.

Bruksområde
  • Ponal trelim "Super 3" er egnet for bruk i trebearbeiding.
Beskrivelse
  • Ponal trelim "Super 3" er vannfast.
Teknisk informasjon
  • Bredde - 14 til 380 mm
  • Høyde - 152 til 390 mm
  • Lengde - 156 til 380 mm
  • Volum - 0,337 til 56,316 cdm
Gjennomføring (4)
avgrensning utvalg
Utførelse
Bredde
Høyde
Lengde
Vekt
Volum
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Utførelse Bredde Høyde Lengde Vekt Volum Pris eksl. moms
902500074070 225 g PN 18 S 20 mm 185 mm 157 mm 260 g 0,581 cdm
NOK 215,00
(NOK 955,56 / kg)
eksl. NOK 449,00 frakt
902500079440 550 g PN 10 S 24 mm 269 mm 219 mm 0,63 kg 1,432 cdm
NOK 357,00
(NOK 649,09 / kg)
eksl. NOK 449,00 frakt
902500071987 760 g PN 12 S 30 mm 243 mm 235 mm 0,83 kg 1,704 cdm
NOK 365,00
(NOK 480,26 / kg)
eksl. NOK 449,00 frakt
902500840637 5 kg PN 4 SN 228 mm 193 mm 236 mm 5,28 kg 10,385 cdm
NOK 1.310,00
(NOK 262,00 / kg)
eksl. NOK 449,00 frakt
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: ponal trelim, ponal, trelim, lim, lim, lime, "super 3", super 3