Profil SolarFish H44 - Aluminium - natur eller svart - 38,2 x 44 mm - lengde 2,5 til 4,85 m - pris per pakke

Bruksområde
  • Profilen SolarFish H44 er ideell for installasjon av underkonstruksjoner for solcelleanlegg på flate og skrå tak.
  • Takket være det 44 mm høye tverrsnittet er SolarFish-profilen den ideelle løsningen for bygging av de fleste underkonstruksjoner for PV-anlegg.
Beskrivelse
  • SolarFish-profilen er produsert av aluminium AW 6063 T6, i henhold til EN 755-2:2013.
  • Det høye tverrsnittet gir maksimal allsidighet.
  • De nedre og sidevendte sporene er egnet for bruk av SKS M 8-skruer eller RHS hammerhodeskruer.
  • I det øvre sporet kan hammerhodemutre FCN AL og MW-klemmer benyttes for tverrforbindelser.
  • Profilen er kompatibel med både universalklemmene PMU/PMCU og de forhåndsmonterte klemmene PM-F/PM-C.
  • Tilgjengeligheten i forskjellige lengder gir en optimal tilpasning til størrelsen på PV-panelene, noe som reduserer avkapp.
Teknisk informasjon
  • Materiale - Aluminiumslegering AW 6063 T6 i henhold til EN 755-2:2013
  • Farge - Aluminium eller svart
  • Lengde - 2500 til 4850 mm
  • Bredde - 38,2 mm
  • Høyde - 44 mm
  • Vekt - 0,9222 kg/m
  • Pakningsstørrelse - 10 eller 20 stk.
  • Pris per pakke
Gjennomføring (4)
avgrensning utvalg
Lengde
Farge
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 382000576307
Utføring
Lengde2,50 m
FargeAluminium
VE20 stk.
NOK 7.747,73
(NOK 387,39 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 697,73
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 382000570766
Utføring
Lengde3,65 m
Fargesvart
VE20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 19.234,37
(NOK 961,72 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 1.734,37
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 382000569371
Utføring
Lengde3,65 mm
Fargegrå
VE20 stk.
NOK 11.320,05
(NOK 566,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 1.020,05
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 382000569372
Utføring
Lengde4,85 m
FargeAluminium
VE10 stk.
NOK 7.528,53
(NOK 752,85 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 678,53
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Feste, Flatt tak, Solcelleanlegg, Solcellekroker, Solcelleklemme, Skinne, Solar, Solaranlegg, Solarkroker, Solarklemme, Solarprofil, Solarskinne, Skråtak, Taksteinstak, fischer, SolarFish, Profil SolarFish, SolarFish-profil, SolarFish H44, SolarFish 315, SolarFish 365, SolarFish 485