Profil SolarFlat platetak - Aluminium - lengde 400 eller 4850 mm - pakningsstørrelse 10 til 50 stk - pris per pakning

Bruksområde
  • Profilen SolarFlat platetak er ideell for montering av solcellepaneler i stående format på flate tak eller skråtak med trapesplater og ortogonal montering.
Beskrivelse
  • Profilen SolarFlat platetak er produsert av aluminium AW 6060 T6, i samsvar med EN 755-2:2013. Ved bruk av ALG-nagler går monteringen raskt og enkelt. De forhåndsborede delene er også egnet for montering med selvborende EPDM-skruer. Videre kan solcellemodulen monteres raskt med både universalklemmer PMU/PMCU og de formonterte klemmene PM-F/PM-C. Profilen SolarFlat er tilgjengelig både som lange skinner og som korte stykker. Den er også kompatibel med hele fischer-klemmesortimentet.
Teknisk informasjon
  • Materiale - aluminiumslegering AW 6060 T6 i samsvar med EN 755-2:2013
  • Lengde - 400 eller 4850 mm
  • Total bredde - 82,5 mm (ved høyde 25,5) eller 90 mm (ved høyde 50)
  • Profilbredde 38 mm
  • Høyde - 25,5 eller 50 mm
  • Vekt - 0,724 eller 1,05 kg/m
  • Pakningsstørrelse - 10 til 50 stk
  • Pris per pakning
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Høyde
Lengde
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 382000512195
Utføring
Høyde25,5 mm
Lengde400 mm
VE50 stk
Produktsikkerhet
NOK 2.989,00
(NOK 59,78 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 269,00
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 382000574515
Utføring
Høyde50 mm
Lengde400 mm
VE30 stk
Produktsikkerhet
NOK 2.417,57
(NOK 80,59 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 217,57
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 382000569374
Utføring
Høyde25,5 mm
Lengde4850 mm
VE10 stk
NOK 5.758,79
(NOK 575,88 / Stk.)
eksl. NOK 2.000,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 518,79
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Feste, Flatt tak, PV-konstruksjon, PV-montering, PV-profil, Solcellekonstruksjon, Solcelleanlegg, Solcellekrok, Solcelleklemme, Solcellemontering, Solcelleprofil, Skinne, Solar, Solaranlegg, Solarkrok, Solarklemme, Solarprofil, Solarskinne, Skråtak, Taksteinstak, fischer, SolarFlat platetak, SolarFlat, Solcelleprofil SolarFlat, PV-profil SolarFlat, Solarprofil SolarFlat