Radiatorpensel ClassicTOP mix - lys kinabust - bredde 25 til 75 mm - pakning 6 og 12 stk - pris per pakning

Bruksområde
  • Radiatorpenselen ClassicTOP mix er spesielt egnet for løsemiddelholdige materialer og også for andre lakksystemer.
Beskrivelse
  • Radiatorpenselen ClassicTOP mix er stabilisert med kunstbust og utstyrt med en hvitblikk-hylse.
Teknisk informasjon
  • Materiale - 2 ganger kokt lys kinabust
  • Bredde - 25 til 75 mm
  • Pakning - 6 og 12 stk
  • Pris per pakning
Minstkjøpmengde 6 eller 12 stykker! Pris per stykk
Gjennomføring (5)
avgrensning utvalg
Bredde
Tykkelse
Bustlengde
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Bredde Tykkelse Bustlengde VE Pris eksl. moms
106411102544 25 mm 9 mm 44 mm 12 stk per stk
NOK 338,00
(NOK 28,17 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
106411103549 35 mm 9 mm 49 mm 12 stk per stk
NOK 511,00
(NOK 42,58 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
106411105049 50 mm 9 mm 49 mm 12 stk per stk
NOK 580,00
(NOK 48,33 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
106411106056 60 mm 9 mm 56 mm 12 stk per stk
NOK 958,00
(NOK 79,83 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
106411107561 75 mm 9 mm 61 mm 6 stk per stk
NOK 580,00
(NOK 96,67 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Stroch, radiatorpensel, radiator pensel, pensel, grå bust, kinabust, kina bo