Radiatorpensel - lys kinabust - bredde 25 til 75 mm - forpakning 12 stk. - pris per forpakning

Bruksområde
  • Radiatorpenselen er spesielt godt egnet for løsemiddelholdige materialer, men også for andre lakksystemer.
Beskrivelse
  • Radiatorpenselen er 1-lags tykk.
Teknisk informasjon
  • Materiale - lys kinabust
  • Bredde - 25 til 75 mm
  • Forpakning - 12 stk.
  • Pris per forpakning
Minstkjøpmengde 12 stykker! Pris per stykk
Gjennomføring (5)
avgrensning utvalg
Bredde
Tykkelse
Bustlengde
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 106401102540
Utføring
Bredde25 mm
Tykkelse9 mm
Bustlengde40 mm
VE12 stk.
per stk.
Produktsikkerhet
NOK 179,00
(NOK 14,92 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 106401104040
Utføring
Bredde40 mm
Tykkelse9 mm
Bustlengde40 mm
VE12 stk.
per stk.
Produktsikkerhet
NOK 197,00
(NOK 16,42 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 106401105045
Utføring
Bredde50 mm
Tykkelse9 mm
Bustlengde45 mm
VE12 stk.
per stk.
Produktsikkerhet
NOK 376,00
(NOK 31,33 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 106401106549
Utføring
Bredde65 mm
Tykkelse9 mm
Bustlengde49 mm
VE12 stk.
per stk.
Produktsikkerhet
NOK 558,00
(NOK 46,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 106401107550
Utføring
Bredde75 mm
Tykkelse9 mm
Bustlengde50 mm
VE12 stk.
per stk.
Produktsikkerhet
NOK 689,00
(NOK 57,42 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Storch, radiatorpensel, radiatorpensel, pensel, grå bust, kinabust, radiator