Ring-linjepensel - sort kinabust - størrelse 000 til 3 - pakning à 6 stk - pris per pakning

Bruksområde
  • Ring-linjepenselen er egnet for maling- og lakkeringsarbeid med spesielle krav.
Beskrivelse
  • Ring-linjepenselen er utstyrt med trådbinding.
Teknisk informasjon
  • Materiale - sort kinabust
  • Størrelser - 000 til 3
  • Pakning - 6 stk
  • Pris per pakning
Minstkjøpmende 6 stykker! Pris per stykk
Gjennomføring (4)
avgrensning utvalg
Størrelse
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 106700050110
Utføring
Størrelse10 mm
VE6 stk
Pris per pakning
Produktsikkerhet
NOK 1.060,00
(NOK 176,67 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 106700050112
Utføring
Størrelse12,5 mm
VE6 stk
Pris per pakning
Produktsikkerhet
NOK 1.160,00
(NOK 193,33 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 106700050115
Utføring
Størrelse15 mm
VE6 stk
Pris per pakning
Produktsikkerhet
NOK 1.260,00
(NOK 210,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 106700050118
Utføring
Størrelse17,5 mm
VE6 stk
Pris per pakning
Produktsikkerhet
NOK 1.370,00
(NOK 228,33 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Storch, Ring linjepensel, ringlinjepensel, linjepensel