Sekskantmutter - M4-M12 - DIN 934 - herdet stål - blåforsinket

Bruksområde
  • Sekskantmutter brukes til å feste ulike monteringsdeler.
Beskrivelse
  • DIN 934
Teknisk informasjon
  • Materiale - herdet stål
  • Farge - blåforsinket
  • Pakningsenhet - 50 stk. eller 100 stk.
Gjennomføring (6)
avgrensning utvalg
Størrelse
Pakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 9498586004
Utføring
StørrelseM 4
Pakningsenhet100 stk.
NOK 26,00
(NOK 0,26 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 9498586005
Utføring
StørrelseM 5
Pakningsenhet100 stk.
NOK 26,00
(NOK 0,26 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 9498586006
Utføring
StørrelseM 6
Pakningsenhet100 stk.
NOK 26,00
(NOK 0,26 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 9498586008
Utføring
StørrelseM 8
Pakningsenhet100 stk.
NOK 78,10
(NOK 0,78 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 9498586010
Utføring
StørrelseM 10
Pakningsenhet50 stk.
NOK 52,00
(NOK 1,04 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 9498586012
Utføring
StørrelseM 12
Pakningsenhet50 stk.
NOK 155,00
(NOK 3,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Sekskantmutter, Rustfri mutter, Sekskantmutter, Skruemutter, Festemutter