360°-ANSIKT
Bruksområde
- Sentrifugalpumpe til fremme av væsker i landbruk, vindyrking, verft, hager og industri
- Væskene som fremmes må være nøytrale og rene, maks. 0,2-0,5% tørrstoff kan bli oppløst
- høyre og venstre-rorterende, også til fremme i fraværet av en kontinuerlig væskestrøm (tilstedeværelse av luft eller gass)
- Pumpen er også egnet til fremme av oljer som ikke overstiger en viskositet på 4 ENGLER eller 30 CENTISTROKES.
- Tilknytning - Ø 10 til 50 mm
- Elektrisk tilknytning - 230 V a.c / 50 Hz
- Omdreiningstall - 420-15000 l / t
- Rotasjonsretning - til høyre og venstre
- Maksimalt arbeidstrykk (20,25,50 BEM) - 2 bar
- Maksimalt arbeidstrykk - 1,2 bar
- Selvsugende - maks. 3 m
- Sugehøyde maks. - 8 m
- Ytelse - 0,4 til 3 hk
- Isolasjonsklasse - B til F
- Pakninger - NBR
- Beskyttelsesklasse - IP 42
- Lager - Kugellager
- Materiale impeller - rustfritt stål AISI 304
- Lyd - 73 dB (A)
- Kjølesystem - Luftkjølt
- Vekt - 5 til 6 kg
| fra NOK 1.360,00 |
| eksl. NOK 449,00 frakt |
Gjennomføring (8)
avgrensning utvalg
Type
Fremme mengde
Fremme høyde
PS
Omdreiningstall
Isolasjonskl.
Beskyttelses klasse
Nominell ytelse
Artikkelnummer: 259430007048
Utføring
| Type | |
| Fremme mengde | |
| Fremme høyde | |
| PS | |
| Omdreiningstall | |
| Isolasjonskl. | |
| Beskyttelses klasse | |
| Nominell ytelse |
Artikkelnummer: 259432028058
Utføring
| Type | BE-M 20 |
| Fremme mengde | 1700 l / t |
| Fremme høyde | 20 m |
| PS | 0.5 |
| Omdreiningstall | 2850 |
| Isolasjonskl. | B |
| Beskyttelses klasse | 42 |
| Nominell ytelse | 370 W |
Artikkelnummer: 259431015068
Utføring
| Type | BE-M 14 |
| Fremme mengde | 900 l / t |
| Fremme høyde | 12 m |
| PS | 0.6 |
| Omdreiningstall | 1400 |
| Isolasjonskl. | B |
| Beskyttelses klasse | 42 |
| Nominell ytelse | 420 W |
Artikkelnummer: 259433040088
Utføring
| Type | BE-M 25 |
| Fremme mengde | 2400 l / t |
| Fremme høyde | 15 m |
| PS | 0.6 |
| Omdreiningstall | 1400 |
| Isolasjonskl. | B |
| Beskyttelses klasse | 42 |
| Nominell ytelse | 420 W |
Artikkelnummer: 259434083109
Utføring
| Type | BE-M 30 |
| Fremme mengde | 5000 l / h |
| Fremme høyde | 15 m |
| PS | 1.0 |
| Omdreiningstall | 1400 |
| Isolasjonskl. | F |
| Beskyttelses klasse | 42 |
| Nominell ytelse | 800 W |
Artikkelnummer: 259435083109
Utføring
| Type | BE-M 35 |
| Fremme mengde | 5000 l / h |
| Fremme høyde | 15 m |
| PS | 1.0 |
| Omdreiningstall | 1400 |
| Isolasjonskl. | F |
| Beskyttelses klasse | 42 |
| Nominell ytelse | 800 W |
Artikkelnummer: 259436108129
Utføring
| Type | BE-M 40 |
| Fremme mengde | 6500 l / t |
| Fremme høyde | 15 m |
| PS | 1.2 |
| Omdreiningstall | 1400 |
| Isolasjonskl. | F |
| Beskyttelses klasse | 42 |
| Nominell ytelse | 1000 W |
Artikkelnummer: 259437250309
Utføring
| Type | BE-M 50 |
| Fremme mengde | 15 000 l / t |
| Fremme høyde | 24 m |
| PS | 3.0 |
| Omdreiningstall | 1400 |
| Isolasjonskl. | F |
| Beskyttelses klasse | 42 |
| Nominell ytelse | 2100 W |
Tilbehør
Vurderinger
Du har ikke angitt en vurdering