Sirkulærbørste - PFERD - utvinnet, med skaft - Silisiumkarbidbelegg - VE 10 stk - pris per VE

Bruksområde
  • Sirkulærbørsten brukes til universelle børsteoppgaver som rengjøring, rustfjerning og fjerning av glødeskall osv.
  • Egnet for materialene aluminium, bronse, duro- og termoplaster, ulike støpejernstyper, rustfritt stål, stål og koboltlegeringer.
Beskrivelse
  • Den utvinnede sirkulærbørsten med plastbelegg med innarbeidet silisiumkarbid anbefales brukt med en drivkraft på minst 300 watt.
Teknisk informasjon
  • Beleggmateriale - plastbelegg, med silisiumkarbid
  • Diameter - 50 til 80 mm
  • Skaft-Ø - 6 mm
  • Belegglengde - 10 eller 19 mm
  • Beleggbredde - 4 eller 8 mm
  • Beleggmateriale-Ø - 0,55 mm
  • anbefalt turtall - 4800 til 9800 min-¹
  • maks. tillatt turtall - 12000 til 15000 min-¹
  • VE - 10 stk
  • Pris per VE
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Børste-Ø
Belegglengde
Beleggbredde
anbefalt turtall
maks. tillatt turtall
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 657643103025
Utføring
BetegnelseRBU 5004/6 SiC 120 0,55
Børste-Ø50 mm
Belegglengde10 mm
Beleggbredde4 mm
anbefalt turtall6000 - 9800 min-¹
maks. tillatt turtall15000 min-¹
VE10 stk
Produktsikkerhet
NOK 2.380,00
(NOK 238,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 657643104075
Utføring
BetegnelseRBU 7008/6 SiC 120 0,55
Børste-Ø70 mm
Belegglengde19 mm
Beleggbredde8 mm
anbefalt turtall6000 - 9800 min-¹
maks. tillatt turtall15000 min-¹
VE10 stk
Produktsikkerhet
NOK 2.570,00
(NOK 257,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 657643105075
Utføring
BetegnelseRBU 8008/6 SiC 120 0,55
Børste-Ø80 mm
Belegglengde19 mm
Beleggbredde8 mm
anbefalt turtall4800 - 7800 min-¹
maks. tillatt turtall12000 min-¹
VE10 stk
Produktsikkerhet
NOK 2.780,00
(NOK 278,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Børste, Børster, Sirkulærbørste, Sirkulærbørste, Rund børste, Runde børster, utvinnet børste, utvinnet sirkulærbørste, PFERD børste, PFERD sirkulærbørste, PFERD utvinnet sirkulærbørste, fjerne glødeskall, rengjøre, fjerne rust, fjerne lakk, lakk, korrosjon, korrosjonsfjerning, plastbelegg, plastbelegg med silisiumkarbid, silisiumkarbid, Sirkulærbørste med skaft, utvinnet sirkulærbørste med skaft