Skole-akvarellpensel - Ponex-hår - størrelse 2 til 8 - med kort skaft - pakning à 12 stk. - pris per pakning

Bruksområde
  • Skole-akvarellpenselen brukes til fint malearbeid, f.eks. på skolen.
Beskrivelse
  • Skole-akvarellpenselen er utstyrt med et kort skaft.
Teknisk informasjon
  • Materiale bust - Ponex-hår
  • Materiale skaft - tre
  • Størrelse - 2 til 8
  • Pakning - 12 stk.
  • Pris per pakning
Gjennomføring (4)
avgrensning utvalg
Størrelse
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 106006380210
Utføring
Størrelse2 mm
VE12 stk.
Produktsikkerhet
NOK 216,00
(NOK 18,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 106006380410
Utføring
Størrelse4 mm
VE
Produktsikkerhet
NOK 244,00
(NOK 20,33 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 106006380610
Utføring
Størrelse6 mm
VE12 stk.
Produktsikkerhet
NOK 345,00
(NOK 28,75 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 106006380810
Utføring
Størrelse8 mm
VE12 stk.
Produktsikkerhet
NOK 548,00
(NOK 45,67 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Storch, skole-akvarellpensel, skoleakvarell-pensel, skoleakvarellpensel, pensel, skolep