Skrinhengsel - valset - messingbelagt - inkl. skruer - pakke à 20 stk. Pris per pakke

Bruksområde
  • Skrinhengsel egnet for bruk i industri, håndverk og hjemmemiljø.
Beskrivelse
  • Valset
  • Med skruehull
Teknisk informasjon
  • Messingbelagt
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)
Skruehull
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 38240x550253
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)20 x 12 x 0,5 mm
Skruehull16 (Ø 2 mm)
VE20 stk., SB-pakket, 4 stk. per kort
Produktsikkerhet
NOK 191,00
(NOK 9,55 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38240x550079
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)30 x 16 x 0,7 mm
Skruehull16 (Ø 2 mm)
VE20 stk., SB-pakket, 4 stk. per kort
Produktsikkerhet
NOK 201,00
(NOK 10,05 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x550260
Utføring
Dimensjoner (lengde x bredde x tykkelse)40 x 25 x 0,7 mm
Skruehull16 (Ø 2,5 mm)
VE20 stk., SB-pakket, 4 stk. per kort
Produktsikkerhet
NOK 255,00
(NOK 12,75 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Skrinhengsel, Skrinhengsel Vormann, Hengsel, Hengsel Vormann, Skrinhengsel messingbelagt, Skrinhengsel valset, Skrinhengsel med skruehull, Skrinhengsel, 090858000 Vormann, 090861000 Vormann, 090862000 Vormann, Vormann, Hengsel for smykkeskrin