Slaganker EA II - for betong og naturstein - lengde 25 til 80 mm - pris per forpakningsenhet

Bruksområde
  • Slagankeret EA II er ideelt for godkjent innfesting av sprinkleranlegg, gitter og konsoller innendørs.
Beskrivelse
  • Slagankeret monteres med hammer slik at det flukter med overflaten i borehullet.
  • Med innslagsverktøyet EAW H Plus eller maskinsetteverktøyet EA II S-SDS ekspanderes hylsen ved at den innvendige splitten drives inn, og ankeret spennes fast mot borehullveggen.
  • For korrekt ekspansjon kreves det ikke noe moment på skruen eller gjengestangen.
Teknisk informasjon
  • Materiale - galvanisert stål eller rustfritt stål
  • Nominell bor-Ø - 8 til 25 mm
  • Borehull-dybde - 27 til 85 mm
  • Ankerlengde - 25 til 80 mm
  • Innvendige gjenger - M6 til M20
  • Forpakningsenhet 10 til 100 stk.
  • Pris per forpakningsenhet
Slaganker EA er ikke egnet for feste av diamantboremaskiner og diamantsager.
Gjennomføring (19)
avgrensning utvalg
Materiale
Nominell bor-Ø
Borehull-dybde
Ankerlengde
Innvendige gjenger
min./maks. innskruingsdybde
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 9288000532230
Utføring
MaterialeGalvanisert stål
Nominell bor-Ø8 mm
Borehull-dybde27 mm
Ankerlengde30 mm
Innvendige gjengerM6
min./maks. innskruingsdybde6/14 mm
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 341,08
(NOK 3,41 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 31,08
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928804826400
Utføring
MaterialeGalvanisert stål
Nominell bor-Ø8 mm
Borehull-dybde32 mm
Ankerlengde30 mm
Innvendige gjengerM6
min./maks. innskruingsdybde6/13 mm
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 379,56
(NOK 3,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 34,56
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928804841000
Utføring
Materialerustfritt stål
Nominell bor-Ø8 mm
Borehull-dybde32 mm
Ankerlengde30 mm
Innvendige gjengerM6
min./maks. innskruingsdybde6/13 mm
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 3.374,14
(NOK 33,74 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 354,14
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 9288000532231
Utføring
MaterialeGalvanisert stål
Nominell bor-Ø10 mm
Borehull-dybde27 mm
Ankerlengde30 mm
Innvendige gjengerM8
min./maks. innskruingsdybde8/14 mm
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 426,90
(NOK 4,27 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 38,90
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928804828400
Utføring
MaterialeGalvanisert stål
Nominell bor-Ø10 mm
Borehull-dybde33 mm
Ankerlengde30 mm
Innvendige gjengerM8
min./maks. innskruingsdybde8/13 mm
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 502,84
(NOK 5,03 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 45,84
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928804841100
Utføring
Materialerustfritt stål
Nominell bor-Ø10 mm
Borehull-dybde33 mm
Ankerlengde30 mm
Innvendige gjengerM8
min./maks. innskruingsdybde8/13 mm
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 3.899,28
(NOK 38,99 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 409,28
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928804832300
Utføring
MaterialeGalvanisert stål
Nominell bor-Ø10 mm
Borehull-dybde43 mm
Ankerlengde40 mm
Innvendige gjengerM8
min./maks. innskruingsdybde8/13 mm
Forpakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 344,37
(NOK 6,89 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 31,37
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928804841200
Utføring
Materialerustfritt stål
Nominell bor-Ø10 mm
Borehull-dybde43 mm
Ankerlengde40 mm
Innvendige gjengerM8
min./maks. innskruingsdybde8/13 mm
Forpakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 2.246,01
(NOK 44,92 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 236,01
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 9288000532232
Utføring
MaterialeGalvanisert stål
Nominell bor-Ø12 mm
Borehull-dybde27 mm
Ankerlengde25 mm
Innvendige gjengerM10
min./maks. innskruingsdybde10/14 mm
Forpakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 258,54
(NOK 5,17 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 23,54
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928804833200
Utføring
MaterialeGalvanisert stål
Nominell bor-Ø12 mm
Borehull-dybde33 mm
Ankerlengde30 mm
Innvendige gjengerM10
min./maks. innskruingsdybde10/13 mm
Forpakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 303,70
(NOK 6,07 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 27,70
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928804833900
Utføring
MaterialeGalvanisert stål
Nominell bor-Ø12 mm
Borehull-dybde43 mm
Ankerlengde40 mm
Innvendige gjengerM10
min./maks. innskruingsdybde10/17 mm
Forpakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 389,54
(NOK 7,79 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 35,54
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928804841400
Utføring
Materialerustfritt stål
Nominell bor-Ø12 mm
Borehull-dybde43 mm
Ankerlengde40 mm
Innvendige gjengerM10
min./maks. innskruingsdybde10/17 mm
Forpakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 2.513,69
(NOK 50,27 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 263,69
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 9288000532233
Utføring
MaterialeGalvanisert stål
Nominell bor-Ø15 mm
Borehull-dybde27 mm
Ankerlengde30 mm
Innvendige gjengerM12
min./maks. innskruingsdybde12/14 mm
Forpakningsenhet25 stk.
Produktsikkerhet
NOK 204,70
(NOK 8,19 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 18,70
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928804840600
Utføring
MaterialeGalvanisert stål
Nominell bor-Ø15 mm
Borehull-dybde54 mm
Ankerlengde50
Innvendige gjengerM12
min./maks. innskruingsdybde12/22 mm
Forpakningsenhet25 stk.
Produktsikkerhet
NOK 292,69
(NOK 11,71 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 26,69
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928804841500
Utføring
Materialerustfritt stål
Nominell bor-Ø15 mm
Borehull-dybde54 mm
Ankerlengde50 mm
Innvendige gjengerM12
min./maks. innskruingsdybde12/22 mm
Forpakningsenhet25 stk.
Produktsikkerhet
NOK 2.189,61
(NOK 87,58 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 229,61
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928804840800
Utføring
MaterialeGalvanisert stål
Nominell bor-Ø20 mm
Borehull-dybde70 mm
Ankerlengde65 mm
Innvendige gjengerM16
min./maks. innskruingsdybde16/28 mm
Forpakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 410,37
(NOK 20,52 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 37,37
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928804841600
Utføring
Materialerustfritt stål
Nominell bor-Ø20 mm
Borehull-dybde70 mm
Ankerlengde65 mm
Innvendige gjengerM16
min./maks. innskruingsdybde16/28 mm
Forpakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 4.738,33
(NOK 236,92 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 498,33
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928804840900
Utføring
MaterialeGalvanisert stål
Nominell bor-Ø25 mm
Borehull-dybde85 mm
Ankerlengde80 mm
Innvendige gjengerM20
min./maks. innskruingsdybde20/34 mm
Forpakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 366,36
(NOK 36,64 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 33,36
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928804841700
Utføring
Materialerustfritt stål
Nominell bor-Ø25 mm
Borehull-dybde85 mm
Ankerlengde80 mm
Innvendige gjengerM20
min./maks. innskruingsdybde20/34 mm
Forpakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 4.034,31
(NOK 403,43 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 424,31
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: avstandsfeste, festesystemer, festeteknikk, elektro-fester, elektrofeste, fischer festeteknikk, stillasfeste, hulromsfeste, installasjonssystemer, klaus fischer, sanitær-fester, sanitærfeste, tunglastfeste, stålanker, øyefeste, slaganker ea ii, slaganker, ea ii