Slagdorp N-S/N-S A2 - med forsenket hode og ferdigmontert slagskrue - lengde 30 til 230 mm - pakningsstørrelse 50 og 100 stk. - pris per pakning

Bruksområde
  • Slagdorp med forsenket hode er ideell for innfesting av trekonstruksjoner i alle byggematerialer innendørs.
Beskrivelse
  • Slagdorp er ferdigmontert for rask installasjon.
  • Pluggen føres gjennom komponenten ved bruk av tidsbesparende gjennomstikksmontasje.
  • Når slagskruen slås inn, ekspanderer plugghylsen og forankres sikkert i byggematerialet.
Teknisk informasjon
  • Nominell bordiameter - 5 til 10 mm
  • Plugglengde - 30 til 230 mm
Gjennomføring (26)
avgrensning utvalg
Materiale
Nominell bordiameter
Forankringsdybde
Plugglengde
Borehullsdybde
Drev
Pakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 928805039500
Utføring
MaterialeStål, galvanisk forsinket
Nominell bordiameter5 mm
Forankringsdybde25 mm
Plugglengde30 mm
Borehullsdybde45 mm
DrevPZ2
Pakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 165,17
(NOK 1,65 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 10,17
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928805037000
Utføring
Materialerustfritt stål
Nominell bordiameter5 mm
Forankringsdybde25 mm
Plugglengde30 mm
Borehullsdybde45 mm
DrevPZ2
Pakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 690,24
(NOK 6,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 51,24
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928805035100
Utføring
MaterialeStål, galvanisk forsinket
Nominell bordiameter5 mm
Forankringsdybde25 mm
Plugglengde40 mm
Borehullsdybde55 mm
DrevPZ2
Pakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 173,66
(NOK 1,74 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 10,66
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928805035200
Utføring
MaterialeStål, galvanisk forsinket
Nominell bordiameter5 mm
Forankringsdybde25 mm
Plugglengde50 mm
Borehullsdybde65 mm
DrevPZ2
Pakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 181,16
(NOK 1,81 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 11,16
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928805035400
Utføring
MaterialeStål, galvanisk forsinket
Nominell bordiameter6 mm
Forankringsdybde30 mm
Plugglengde40 mm
Borehullsdybde55 mm
DrevPZ2
Pakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 186,46
(NOK 3,73 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 11,46
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928805037200
Utføring
Materialerustfritt stål
Nominell bordiameter6 mm
Forankringsdybde30 mm
Plugglengde40 mm
Borehullsdybde55 mm
DrevPZ2
Pakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 411,59
(NOK 8,23 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 30,59
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928804878800
Utføring
MaterialeStål, galvanisk forsinket
Nominell bordiameter6 mm
Forankringsdybde30 mm
Plugglengde40 mm
Borehullsdybde55 mm
Drevpz2
Pakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 199,26
(NOK 1,99 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 12,26
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928805037300
Utføring
Materialerustfritt stål
Nominell bordiameter6 mm
Forankringsdybde30 mm
Plugglengde60 mm
Borehullsdybde75 mm
DrevPZ2
Pakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 446,10
(NOK 8,92 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 33,10
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928804878900
Utføring
MaterialeStål, galvanisk forsinket
Nominell bordiameter6 mm
Forankringsdybde30 mm
Plugglengde60 mm
Borehullsdybde75 mm
DrevPZ2
Pakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 239,77
(NOK 2,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 14,77
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928805035300
Utføring
MaterialeStål, galvanisk forsinket
Nominell bordiameter6 mm
Forankringsdybde30 mm
Plugglengde80 mm
Borehullsdybde95 mm
DrevPZ2
Pakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 272,77
(NOK 5,46 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 16,77
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928804879000
Utføring
MaterialeStål, galvanisk forsinket
Nominell bordiameter6 mm
Forankringsdybde30 mm
Plugglengde80 mm
Borehullsdybde95 mm
DrevPZ2
Pakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 293,01
(NOK 2,93 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 18,01
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928805035600
Utføring
MaterialeStål, galvanisk forsinket
Nominell bordiameter8 mm
Forankringsdybde40 mm
Plugglengde60 mm
Borehullsdybde75 mm
DrevPZ3
Pakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 265,36
(NOK 5,31 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 16,36
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928805037400
Utføring
Materialerustfritt stål
Nominell bordiameter8 mm
Forankringsdybde40 mm
Plugglengde60 mm
Borehullsdybde75 mm
DrevPZ3
Pakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 642,75
(NOK 12,86 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 47,75
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928804879100
Utføring
MaterialeStål, galvanisk forsinket
Nominell bordiameter8 mm
Forankringsdybde40 mm
Plugglengde60 mm
Borehullsdybde75 mm
DrevPH3
Pakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 285,57
(NOK 2,86 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 17,57
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928805035800
Utføring
MaterialeStål, galvanisk forsinket
Nominell bordiameter8 mm
Forankringsdybde40 mm
Plugglengde80 mm
Borehullsdybde95 mm
DrevPZ3
Pakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 297,34
(NOK 5,95 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 18,34
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928805037500
Utføring
Materialerustfritt stål
Nominell bordiameter8 mm
Forankringsdybde40 mm
Plugglengde80 mm
Borehullsdybde95 mm
DrevPZ3
Pakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 811,25
(NOK 16,22 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 60,25
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928804879200
Utføring
MaterialeStål, galvanisk forsinket
Nominell bordiameter8 mm
Forankringsdybde40 mm
Plugglengde80 mm
Borehullsdybde95 mm
DrevPZ3
Pakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 319,69
(NOK 3,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 19,69
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928805035700
Utføring
MaterialeStål, galvanisk forsinket
Nominell bordiameter8 mm
Forankringsdybde40 mm
Plugglengde100 mm
Borehullsdybde115 mm
DrevPZ3
Pakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 372,98
(NOK 7,46 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 22,98
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928805037600
Utføring
Materialerustfritt stål
Nominell bordiameter8 mm
Forankringsdybde40 mm
Plugglengde100 mm
Borehullsdybde115 mm
DrevPZ3
Pakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.010,05
(NOK 20,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 75,05
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928804879300
Utføring
MaterialeStål, galvanisk forsinket
Nominell bordiameter8 mm
Forankringsdybde40 mm
Plugglengde100 mm
Borehullsdybde115 mm
DrevPZ3
Pakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 399,60
(NOK 4,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 24,60
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928805035900
Utføring
MaterialeStål, galvanisk forsinket
Nominell bordiameter8 mm
Forankringsdybde40 mm
Plugglengde120 mm
Borehullsdybde135 mm
DrevPZ3
Pakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 495,52
(NOK 9,91 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 30,52
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928804879400
Utføring
MaterialeStål, galvanisk forsinket
Nominell bordiameter8 mm
Forankringsdybde40 mm
Plugglengde120 mm
Borehullsdybde135 mm
DrevPZ3
Pakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 531,75
(NOK 5,32 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 32,75
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928805034600
Utføring
MaterialeStål, galvanisk forsinket
Nominell bordiameter10 mm
Forankringsdybde50 mm
Plugglengde100 mm
Borehullsdybde115 mm
DrevPZ3
Pakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 456,10
(NOK 9,12 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 28,10
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928805034700
Utføring
MaterialeStål, galvanisk forsinket
Nominell bordiameter10 mm
Forankringsdybde50 mm
Plugglengde135 mm
Borehullsdybde150 mm
DrevPZ3
Pakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 561,60
(NOK 11,23 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 34,60
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928805034800
Utføring
MaterialeStål, galvanisk forsinket
Nominell bordiameter10 mm
Forankringsdybde50 mm
Plugglengde160 mm
Borehullsdybde175 mm
DrevPZ3
Pakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 838,65
(NOK 16,77 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 51,65
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928805035500
Utføring
MaterialeStål, galvanisk forsinket
Nominell bordiameter10 mm
Forankringsdybde50 mm
Plugglengde230 mm
Borehullsdybde245 mm
DrevPZ3
Pakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 223,75
(NOK 4,48 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 13,75
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: festesystemer, festeteknikk, plugg, fischer festeteknikk, fischer plugg, slagdorp n-s/n-s a2, slagdorp n-s, slagdorp n-s a2, slagdorp, plugg, plastplugg