Slipebånd - PFERD - Zirkonkorund Z - kornstørrelse 40 til 80 - ulike mål - forpakning 20 og 100 stk. - pris per forpakning

Bruksområde
  • slipebåndet egner seg til slipearbeid på stål, rustfritt stål (INOX), ikkejern-metaller og støpejern med lamellgrafitt i kombinasjon med båndslipemaskiner
  • det kan brukes til trinnvis finsliping av større flater, strukturering av overflater, polering av rekkverksdeler samt til å skape optisk jevne effekter på store flater
Beskrivelse
  • Slipebånd med høy slipeeffekt, også på harde materialer som stål og rustfritt stål, svært god kornheft og lang levetid
  • det tilbyr høy rivestyrke med tilpasset fleksibilitet
  • for lang levetid og jevn slipeeffekt, vennligst bruk en egnet slipeolje
  • slipemiddelet er tilgjengelig som et ISO 2976-samsvarende slipebånd (vennligst se varianter)
Teknisk informasjon
  • Materiale slipemiddel - Zikonkorund Z
  • Mål (B x L) - 10 x 330 til 20 x 520 mm
  • Kornstørrelse - 40 til 80
  • i henhold til slipemiddelstandard - ISO 2976 (vennligst se utførelse)
  • Forpakning - 20 og 100 stk.
Gjennomføring (14)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Mål (B x L)
Kornstørrelse
ISO
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 658245007904
Utføring
BetegnelseBA 10/330 T Z 40
Mål (B x L)10 x 330 mm
Kornstørrelse40
ISO2976
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.340,00
(NOK 13,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658245007906
Utføring
BetegnelseBA 10/330 T Z 60
Mål (B x L)10 x 330 mm
Kornstørrelse60
ISO2976
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.320,00
(NOK 13,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658245007926
Utføring
BetegnelseBA 12/330 T Z 60
Mål (B x L)12 x 330 mm
Kornstørrelse60
ISO-
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.320,00
(NOK 13,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658245007928
Utføring
BetegnelseBA 12/330 T Z 80
Mål (B x L)12 x 330 mm
Kornstørrelse80
ISO-
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.300,00
(NOK 13,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658245009104
Utføring
BetegnelseBA 12/520 X Z 40
Mål (B x L)12 x 520 mm
Kornstørrelse40
ISO-
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.410,00
(NOK 14,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658245008106
Utføring
BetegnelseBA 12/520 T Z 60
Mål (B x L)12 x 520 mm
Kornstørrelse60
ISO-
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.430,00
(NOK 14,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658245008108
Utføring
BetegnelseBA 12/520 T Z 80
Mål (B x L)12 x 520 mm
Kornstørrelse80
ISO-
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.410,00
(NOK 14,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658245009204
Utføring
BetegnelseBA 12/610 X Z 40
Mål (B x L)12 x 610 mm
Kornstørrelse40
ISO-
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.450,00
(NOK 14,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658245008206
Utføring
BetegnelseBA 12/610 T Z 60
Mål (B x L)12 x 610 mm
Kornstørrelse60
ISO-
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.450,00
(NOK 14,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658245008208
Utføring
BetegnelseBA 12/610 T Z 80
Mål (B x L)12 x 610 mm
Kornstørrelse80
ISO-
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.450,00
(NOK 14,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658245009402
Utføring
BetegnelseBA 20/520 X Z 36
Mål (B x L)20 x 520 mm
Kornstørrelse36
ISO2976
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 341,00
(NOK 17,05 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658245009404
Utføring
BetegnelseBA 20/520 X Z 40
Mål (B x L)20 x 520 mm
Kornstørrelse40
ISO2976
VE20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 318,00
(NOK 15,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 658245008406
Utføring
BetegnelseBA 20/520 T Z 60
Mål (B x L)20 x 520 mm
Kornstørrelse60
ISO2976
VE20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 310,00
(NOK 15,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658245009408
Utføring
BetegnelseBA 20/520 T Z 80
Mål (B x L)20 x 520 mm
Kornstørrelse80
ISO2976
VE20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 302,00
(NOK 15,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Slipebånd, Slipebånd, Slipe-bånd, Slipe-bånd, Slipe bånd, Slipe bånd, Slipemidler, Slipe-middel, Slipe middel, Kortbånd, Kort-bånd, Kort bånd, Båndslipemaskin, Tilbehør til båndslipemaskin, Båndslipemaskintilbehør, Båndslipemaskin tilbehør, Zirkonkorundslipebånd, Zikonkorundkortbånd, Zirkonkorundslipemiddel, Zirkonkorund, Zirkonkorund slipebånd, Korund slipemiddel, PFERD kortbånd, PFERD slipebånd, PFERD slipemiddel, slipe, Grovsliping, Finsliping, høy slipeeffekt, fleksibelt slipebånd, Slipebånd fleksibelt, fleksibelt slipemiddel, slipemiddel fleksibelt, Metall, Tre, slipe metall, slipe tre, ISO 2976